سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که همه افراد وجریانات باید با وحدت و یکپارچگی کامل برای ایستادگی و داشتن روحیه مقاومت تلاش کند.

کد خبر: ۴۹۲۶۷
۱۲:۰۶ - ۲۸ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - سید حسین نقوی حسینی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران گفت: تجربه ۴۰ ساله گذشته جمهوری اسلامی ثابت کرد که مسیر مقاومت، ایستادگی و تلاش برای استقلال واقعی و قوی شدن و تقویت قوا تنها راه پیش‌روی ما است. تجربه ثابت کرده که باید مقابل قدرت‌های سلطه‌گر و کشورهای متجاوز که به هیچ تعهد، توافق و مذاکره‌ای پایبند نیستند، ایستادگی کرد.

وی ادامه داد: اگر با مقاومت و تقویت کشور حرکت کنیم قطعا دشمنان و قدرت‌های سلطه‌گر و استکباری عقب‌نشینی می‌کنند این همان تاکید مقام معظم رهبری است که همه را دعوت به مقاومت و ایستادگی همه‌جانبه کردند، لذا ضروری است همه جریانات و گروه‌ها و شخصیت‌ها با وحدت و یکپارچگی کامل برای ایستادگی و مقاومت تلاش کنند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حضور و مشارکت سیاسی پای صندوق‌های رأی جلوه آشکار نماد مقاومت است. مردم باید با حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی، نماد وحدت ملی، مقاومت و قوی شدن را به نمایش بگذارند. ان‌شاءالله در روز دوم اسفندماه این موضوع به دنیا نشان داده خواهد شد.

نقوی حسینی تاکید کرد که با مشارکت ۵۰ میلیونی مردم در انتخابات به دنیا ثابت می‌کنیم پای نظام و انقلاب ایستاده و به مقاومت اعتقاد داریم و در جهت تقویت آن تلاش می‌کنیم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم