معاون وزیر کشور:

معاون وزیر کشور با اشاره به موضوع کیک‌های آلوده، گفت: متاسفانه بر اثر این اتفاق به ۱۰ واحد تولیدی در کشور خسارت و زیان وارد کرد.

کد خبر: ۴۹۰۹۸
۱۴:۵۴ - ۲۵ دی ۱۳۹۸

کیک‌های آلوده به ۱۰ واحد تولیدی کشور خسارت وارد کرد

دیدارنیوز ـ بابک دین پرست ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از یک واحد تولید کیک و کلوچه در شهرستان لاهیجان در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع کیک‌های آلوده، اظهار کرد: متأسفانه این خرابکاری سبب آسیب به ۱۰ واحد تولیدی کشور شد.
 
وی با بیان اینکه بر اساس بررسی‌های انجام شده از سوی وزارت بهداشت مشخص شد در روند تولیدی این کیک‌ها چنین اقدامی انجام نشده است، گفت: حمایت‌های دولت و مسئولان از واحد‌های تولیدی و صنعتی سبب شد تا افکار عمومی به پذیرند که این موضوع یک خرابکاری بوده و محصولات تولیدی هیچ مشکلی نداشته اند.
 
دین پرست با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم تا امنیت غذایی و بهداشتی مردم دچار اشکال نشود، تصریح کرد: متأسفانه فضای مجازی درباره بحث کیک‌های آلوده در جامعه خوب عمل نکردند.
 
وی در ادامه به سرعت بخشی و شناسایی عوامل این اقدام تأکید و بیان کرد: دستگاه‌های امنیتی و انتظامی این موضوع را پیگیری می‌کنند تا مسببان اصلی آن را شناسایی کنند.
 
معاون وزیر کشور با بیان اینکه با حمایت از واحد‌های خرد به دنبال تقویت رونق تولید هستیم، ادامه داد: باید عوامل این اقدام خرابکاران که واحد‌های تولیدی ضربه زده اند شناسایی و دستگاه قضائی معرفی شوند.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم