نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: سوت کارخانه نساجی با سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این استان به صدا در آمد.

کد خبر: ۴۴۵۴۷
۱۳:۴۵ - ۱۹ آذر ۱۳۹۸

سوت کارخانه نساجی به صدا در آمد

دیدارنیوز ـ آیت الله محمدی لائینی در دیدار رییس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) کشور با اشاره به اهمیت رونق تولید و اقتصاد مقاومتی در تقویت زیرساخت‌های اقتصادی اظهار کرد: باید تلاش شود کشور از اقتصاد تک محصولی و تحت انقیاد نفت رهایی یابد.
 
وی تقویت اقتصاد داخلی منهای نفت را ضروری دانست و تصریح کرد: باید با توجه به منابع و توان داخلی کشور و تامین و توزیع عادلانه ثروت رونق اقتصادی را در کشور عملیاتی کرد.
 
نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر بیمار بودن اقتصاد کشور، وابستگی به نفت را یکی از مشکلات اساسی دانست و با اشاره به اهمیت توسعه اقتصاد در شرایط تحریم گفت: اگرچه تحریم‌ها بسیار ظالمانه و غیر انسانی است، اما باید با توجه به امکانات و توانایی‌های داخلی به قله‌های پیشرفت اقتصادی دست یابیم.
 
محمدی لایینی اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت را در رفع محرومیت‌ها و محدودیت‌های اقتصادی کشور ستودنی خواند و با اشاره به فعالیت‌های این بنیاد در رفع مشکلات کارخانه نساجی مازندران برنامه‌ریزی برای دیگر واحد‌های راکد و غیر اقتصادی استان را خواستار شد.
 
امام جمعه ساری افزود: اشتغال از دغدغه اساسی نیرو‌های جوان و آینده‌ساز کشور است و سرمایه گذاری بنیاد برکت در اجرای پروژه‌های تولیدی کوچک و زود بازده اقتصادی باید از الویت‌ها محسوب شود.
 
وی یادآور شد: توانمندسازی اقشار کم درآمد و مستضعف از طریق توزیع عادلانه ثروت از ضروریات اجرای این طرح‌ها است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم