امام جمعه همدان:

امام جمعه همدان به مناسبت روز معلول با حضور در مرکز آسایشگاه معلولان حضرت ابوالفضل (ع) همدان، خواستار رسیدگی به مشکلات پرسنل این مرکز شد و گفت: این یک حقیقت است که بسیاری از زحماتی که در مرکز حضرت ابوالفضل (ع) توسط پرسنل صورت می‌گیرد دیده نمی‌شود بنابراین قدردانی از آن‌ها ضرورت دارد.

کد خبر: ۴۳۸۷۱
۱۱:۵۷ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸

به مشکلات پرسنل آسایشگاه معلولان رسیدگی شود

دیدارنیوز ـ حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی امروز ضمن عیادات از بیماران و معلولان ذهنی و جسمی بستری، خواستار رسیدگی به مشکلات پرسنل و بیماران این مرکز شد و اظهار کرد: گاهی موارد افراد در قبال خدمتی که ارائه می‌کنند، انتظار تقدیر و تشکر ویژه‌ای دارند، اما برای حضور در این مکان انگیزه‌ای به جز انگیزه الهی را نمی‌توان تصور کرد.
 
وی افزود: این انگیزه الهی است که این عزیزان را به خدمت رسانی در این مرکز سوق داده است چرا که با علم به این موضوع که طرف مقابل شما متوجه خدمات نیست و شاید نمی‌تواند از شما تشکر کند، اما باز هم با جان و دل مشغول خدمت رسانی و پرستاری از این بیماران هستید.
 
نماینده، ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه این انگیزه‌های خالصانه تبدیل به فرصتی برای رشد این افراد شده است، خاطرنشان کرد: این وظیفه بنده است که از تک تک پرسنل این مرکز به علت همه زحماتی که بدون هیچ چشمداشتی انجام می‌دهند، تشکر کنم.
 
وی تأکید کرد: انصافا این افراد در شرایط شغلی سختی مشغول خدمت رسانی هستند و حتی مواجه شدن با این وضعیت کاری نیز در جای خود سختی فراوانی دارد بنابراین فارغ از مباحث مادی که در آن نیازمند توجه و رسیدگی هستیم، نیازمند تقدیر و تشکر معنوی به معنای واقعی کلمه هستیم.
 
شعبانی موثقی خواستار رسیدگی به مشکلات پرسنل این مرکز شد و گفت: این یک حقیقت است که بسیاری از زحماتی که در مرکز حضرت ابوالفضل (ع) توسط پرسنل صورت می‌گیرد، دیده نمی‌شود بنابراین قدردانی از آن‌ها را باید یک ضرورت عنوان کرد.
 
وی در پایان مرکز حضرت ابوالفضل (ع) را مرکزی مثال زدنی دانست و گفت: با وجود مشکلات فراوان و سختی‌های کاری که در این مسیر وجود دارد، نحوه خدمت رسانی و محیط این مرکز نشان از زحمات فراوان و شبانه روزی پرسنل آن دارد که نتیجه آن تبدیل شدن آن به مرکزی مثال زدنی است.
 
امام جمعه همدان با حضور در بخش‌های مختلف این مرکز از نزدیک ضمن عیادت از بیماران بستری و شنیدن مشکلات و نقطه نظرات مسئولان این آسایشگاه قول‌های مساعدی درباره پیگیری موارد مطروحه داد.
 
آسایشگاه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) همدان بیش از ۵۰۰ معلول جسمی، حرکتی و ذهنی را تحت پوشش خود دارد و با حمایت‌های خیرین و مردم خدمات کم نظیری را به این عزیزان ارائه می‌دهد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم