رئیس روابط عمومی دانشگاه گیلان گفت: از دانشجویان علاقمند برای فعالیت داوطلبی در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور ثبت نام به عمل می‌آید.

کد خبر: ۴۱۰۹۵
۱۴:۲۴ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸

ثبت‌نام فعالیت داوطلبی در المپیاد ورزشی دانشگاه‌های کشور

دیدارنیوز ـ سعید رهسپار افزود: کمیته داوطلبی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور با شعار هر دانشجو، یک داوطلب، از تمامی دانشجویان علاقمند به فعالیت داوطلبی در این المپیاد برای ثبت نام دعوت می‌کند.
 
وی اظهار داشت: دانشجویان علاقمند می‌توانند با مراجعه به وب سایت دانشگاه گیلان و یا صفحه اینستاگرام کمیته داوطلبی ورزشی این دانشگاه از طریق آدرس guilanvolunteer @ و یا از طریق https://guilan.ac.ir برای مشارکت در این رویداد ورزشی ثبت نام کنند.
 
رئیس روابط عمومی دانشگاه گیلان بیان داشت: پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور تابستان ۹۹ به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.
 
پیش از این فراخوان طراحی بهترین نشان و شعار کمیته داوطلبی ورزشی دانشگاه گیلان در راستای برگزاری پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در گیلان انجام گرفت.
 
اعضای کارگروه اخلاق در پژوهش دانشگاه گیلان منصوب شدند
رئیس روابط عمومی دانشگاه گیلان همچنین بیان داشت: در احکام جداگانه‌ای از سوی احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان اعضای کارگروه اخلاق در پژوهش این دانشگاه منصوب شدند.
 
سیدضیاءالدین میرحسینی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه (دبیر کارگروه)، فرهاد شیرینی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، سعید پورزینلی، عضو هیات علمی دانشکده فنی، سعید کتابچی، عضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی، مجید آروند عضو هیات علمی دانشکده علوم پایه، مجتبی جانی پور عضو هیات علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی و محمدکاظم یوسف پور عضو هیات علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی به عنوان اعضای کارگروه اخلاق و پژوهش دانشگاه گیلان معرفی شدند.
 
مطابق آیین نامه اجرایی قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی تهیه، عرضه و یا واگذاری آثاری از قبیل رساله، پایان نامه، مقاله، طرح پژوهشی، کتاب، گزارش یا سایر آثار مکتوب پژوهشی - علمی و یا هنری اعم از الکترونیکی و غیرالکترونیکی توسط هر شخص به قصد انتفاع و به عنوان حرفه یا شغل، با هدف ارائه کل اثر و یا بخشی از آن توسط دیگری به عنوان اثر خود، جرم بوده و مرتکب یا مرتکبان علاوه بر واریز وجوه دریافتی به خزانه دولت مشمول مجازات می‌شوند.
 
بر اساس آخرین آمار در زمان حاضر، دانشگاه گیلان با ۱۰ دانشکده و یک واحد پردیس و دو پژوهشکده (حوضه آبی دریای خزر و گیلان شناسی) با ۵۸۴ عضو هیات علمی، حدود ۱۷ هزار دانشجو، به عنوان بزرگترین مراکز آموزش عالی در منطقه شمال کشور مشغول فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی است و سالانه حدود چهار هزار و ۵۰۰ دانشجو را در ۵۴۴ رشته – گرایش در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای دوره‌های روزانه، شبانه، پردیس و مجازی پذیرش می‌کند. این دانشگاه با اعضای اتحادیه دانشگاه‌های دولتی کشور‌های حاشیه دریای خزر، برخی از دانشگاه‌های کشور‌های جنوب شرق آسیا و اتحادیه اروپا ارتباطات علمی و تبادل استاد و دانشجو دارد.
 
 قرار گرفتن در جمع دانشگاه‌های برتر سه نظام بین المللی و رتبه بندی جهانی تایمز، لیدن، شانگ‌های و دسته دانشگاه‌های یک درصد برتر دنیا و ۱۰ دانشگاه برتر جامع کشور از توانمندی‌های دانشگاه گیلان است.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم