سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبر داد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: از فردا سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان در مجلس شورای اسلامی راه اندازی خواهد شد و نمایندگان ظرف یک هفته آینده می‌توانند اموال و دارایی خود را در این سامانه ثبت کنند.

کد خبر: ۴۱۰۷۷
۱۳:۱۰ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸

دیدارنیوز - اسدالله عباسی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده بین قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی از فردا رسما سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان در مجلس آغاز خواهد شد. کارشناسان قوه قضاییه نیز در مجلس مستقر می‌شوند و امکانات و تجهیزات لازم فراهم شده و ان‌شاءالله خبرنگاران نیز حضور یافته و از نزدیک شاهد خواهند بود تا ما نمایندگان به وظیفه قانونی خود عمل کنیم.

عباسی در ادامه تاکید کرد: نمایندگان از فردا به مدت یک هفته فرصت دارند تا اموال و دارایی‌های خود را در سامانه ثبت کنند همانطور که هیئت رئیسه مجلس و نمایندگان مجلس از پیش اعلام کرده بودند ما خواهان ثبت اموال خود در اولین فرصت بودیم و خوشبختانه از فردا این امکان فراهم شده و نمایندگان دارایی‌ها و اموال خود را ثبت می‌کنند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس در ادامه با اشاره به رای مثبت مجلس به استعفای کاظم جلالی بیان کرد: با توجه به این که نمایندگان مجلس امروز با استعفای کاظم جلالی موافقت کردند از این لحظه به بعد افرادی که برای ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس داوطلب هستند می‌توانند اسامی خود را به هیئت رئیسه ارسال کنند و ما در جلسه هفته آینده فردی را که ویژگی‌های لازم برای مدیریت مرکز پژوهش‌ها داشته باشد را از بین افراد متقاضی انتخاب خواهیم کرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم