معاون سیاسی استانداری لرستان:

معاون سیاسی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه برگزاری جشنواره اقوام گامی موثر در ایجاد همگرایی ملی است، گفت: برگزاری اینگونه جشنواره‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی فرهنگ‌های مختلف است.

کد خبر: ۴۱۰۵۶
۱۲:۰۰ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸

برگزاری جشنواره اقوام گامی موثر در ایجاد همگرایی ملی است

دیدارنیوز ـ محمود ثمینی در بازدید از جشنواره اقوام که به میزبانی لرستان در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خرده فرهنگ‌های متفاوت و بی‌بدیلی در برخی استان‌ها وجود دارد که با کنار یکدیگر قرار گرفتن، رنگین‌کمان زیبایی را تشکیل می‌دهند.
 
وی خاطرنشان کرد: آنچه حائز اهمیت بوده، همه اقوام عرق ملی و میهنی دارند و بسیار ارزشمند در کنار یکدیگر توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.
 
معاون سیاسی استانداری لرستان با اشاره به تمدن تاریخی و باستانی استان، بیان داشت: برگزاری اینگونه جشنواره‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی فرهنگ‌های مختلف استان‌های سراسر کشور به ویژه لرستان است.
 
ثمینی اظهار داشت: قبل از شروع جشنواره، جلسات هماهنگی بسیاری به منظور برگزاری هر چه بهتر انجام شد، همچنان که امروز شاهد استقبال خوب مردم و برقراری نظم و امنیت خاصی در جشنواره هستیم.
 
وی با تأکید بر اینکه برگزاری جشنواره اقوام گام موثری در ایجاد همگرایی ملی است، گفت: برپایی برنامه‌های مختلف همانند برپایی موسیقی اقوام، بیش از پیش بر کیفیت این جشنواره افزوده است.
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم