معاون فرهنگی و امور جوانان قم گفت:

«روح الله رمضانی» گفت: انتخابات مجمع سمن‌های جوان استان قم با حضور ناظرین انتخابات از وزارت ورزش و جوانان و استانداری ساعت ۱۲:۳۰ روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه در محل خانه جوانان استان برگزار می‌شود.

کد خبر: ۴۰۱۲۳
۰۹:۲۷ - ۱۱ آبان ۱۳۹۸

دیدارنیوز- معاون فرهنگی و امور جوانان قم از برگزاری انتخابات مجمع سمن ها در روز سه شنبه ۱۴ آبان ها خبر داد.«روح الله رمضانی» در گفتگو با شبستان ، با بیان مطلب فوق گفت: انتخابات مجمع سمن های جوان استان قم با حضور ناظرین انتخابات از وزارت ورزش و جوانان و استانداری ساعت 12:30 روز سه شنبه 14 آبان ماه در محل خانه جوانان استان برگزار می شود.

دبیر ستاد انتخابات مجمع سمن های جوان استان قم عنوان داشت: در این انتخابات که به نوعی تمرین مناسبی برای جوانان عضو سمن های استان در زمینه مشارکت در فعالیت های مدنی و اجتماعی است،16 نفر از اعضای شورای مرکزی سمن ها که شرایط لازم جهت شرکت در انتخابات را داشتند انتخاب می شوند.
 
وی گفت: در روز سه شنبه جوانان برای تصاحب 7 کرسی مجمع استانی سمن ها به رقابت می پردازند و 3 نفر نیز به عنوان عضو علی البدل انتخاب خواهند شد.
 
رمضانی از ظرفیت های ایجاد شده در استان قم جهت توسعه فعالیت های مجمع استانی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه یکی از رویکردهای اصلی این معاونت پاسکاری برنامه ها به سمن های جوان استان است، لذا بستر لازم جهت استفاده از نظرات اعضای مجمع در پیشبرد اهداف حوزه جوانان  فراهم شده است.
 
معاون فرهنگی و امور جوانان قم گفت: در این خصوص اقدامات گسترده ای انجام شده که نمونه های آن طی هشت ماه گذشته، انجام کلیه پروژه ها و طرح های معاونت بوده که بیش از 50 پروژه توسط سمن ها بوده است.
 
رمضانی تصریح کرد: تمامی افراد واجد شرایط جهت شرکت در انتخابات می توانند روز سه شنبه شخصا در جلسه شرکت و مدارک هویتی شامل کارت ملی یا شناسنامه را همراه خود داشته باشند و غیبت در این جلسه به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم