منتظری در جمع خبرنگاران:

دادستان کل کشور گفت: انتظار ما از مردم این است که در حوزه مبارزه با فساد به دستگاه‌های قضایی کمک کرده و اطلاعات مورد نیاز را به ما منتقل کنند.

کد خبر: ۳۸۳۴۶
۱۳:۵۸ - ۲۱ مهر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بخش عمده‌ای از حمایت از تولید، کارخانجات و مراکز تولیدی به عهده دستگاه‌های اجرایی است.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی دو کار برای حمایت از تولید انجام می‌دهد، عنوان کرد: اول اینکه تلاش می‌کنیم پرونده‌هایی که موجب توقف کار می‌شود، منتهی به توقف کار نشود تا ضمن اینکه دستگاه قضایی به پرونده رسیدگی می‌کند، احقاق حقوق اشخاص صورت گیرد اما از توقف کارگاه و مراکز تولید کار و صنعتی جلوگیری کنیم. دوم اینکه در بخش‌هایی که دستگاه‌های اجرایی نیاز به حمایت و کمک دستگاه قضایی داشته باشند، تلاش می‌کنیم تا این حمایت و همکاری را داشته باشیم که در مجموع بتوانیم بر رونق اقتصادی بیفزاییم.

 منتظری با اشاره به اینکه هیچ خط قرمزی در مبارزه با فساد نیست، تصریح کرد: مردم مطمئن باشند که دستگاه قضایی بر این امر مصمم است و هم در درون و هم بیرون دستگاه‌های قضایی با هر فسادی از هر نوع از جمله مسائل اقتصادی، اخلاقی و فسادهای دیگر برخورد می‌کند.

دادستان کل کشور گفت: انتظار ما از مردم این است که در حوزه مبارزه با فساد به دستگاه‌های قضایی کمک کرده و اطلاعات مورد نیاز را به ما منتقل کنند. از مردم انتظار همکاری در دادن اطلاعات را داریم زیرا منشا اولیه مبارزه با فساد این است که بتوانیم اطلاعات لازم را داشته باشیم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم