وزیر علوم در آیین افتتاحیه سومین نمایشگاه دستاورد‌های اجرایی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی در حوزه مدیریت سبز از بنر غرفه دانشگاه بوعلی سینا انتقاد کرد.

کد خبر: ۳۸۲۱۳
۱۵:۲۶ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸

انتقاد وزیر علوم از بنر دانشگاه بوعلی سینا در نمایشگاه دستاورد‌های حوزه مدیریت سبز

دیدارنیوز ـ سومین نمایشگاه دستاورد‌های اجرایی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز امروز با حضور دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین دکتر منصور غلامی، دکتر کلانتری رئیس سازمان محیط زیست و برخی دیگر از مسوولان ارشد کشوری در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
 
در این نمایشگاه که با هدف ارائه دستاورد‌های اجرایی دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه‌های مختلف مدیریت سبز برگزار شد حدود ۵۰ دانشگاه، پارک و پژوهشگاه حضور داشتند.
 
وزیر علوم در حاشیه افتتاح این نمایشگاه از غرفه‌های دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌ها بازدید کرد و در این بازدید از بنر غرفه دانشگاه بوعلی سینا انتقاد کرد و گفت: بار‌ها تاکید کرده‌ام اسم دانشگاه بوعلی به صورت کامل (بوعلی سینا) ذکر شود چرا که ما عنوانی با عنوان دانشگاه بوعلی همدان نداریم.
 
وی در ادامه تاکید کرد: در کل کشور یک دانشگاه بوعلی سینا بیشتر نداریم و این که به جای این عنوان مدام اسم دانشگاه بوعلی همدان آورده می‌شود قابل تعجب است و نمی‌دانم چرا این تاکیدات ما ترتیب اثر داده نمی‌شود.
 
در سومین نمایشگاه دستاورد‌های اجرایی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی در حوزه مدیریت سبز دکتر محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور حضور پیدا کرد و بعد از افتتاح اولین غرفه این نمایشگاه مراسم را ترک کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم