رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی اجرای مراسم رژه نیرو‌های مسلح شهر بندرعباس در ۳۱ شهریور ماه را اعلام کرد.

کد خبر: ۳۵۷۸۹
۱۵:۱۸ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۸

اعمال محدودیت‌های ترافیکی مراسم رژه ۳۱ شهریور در بندرعباس

دیدارنیوز ـ سرهنگ مجید صالح پور در تشریح محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی مراسم ۳۱ شهریور در بندرعباس، گفت: مراسم رژه خودرویی و انسانی نیرو‌های مسلح استان به مناسبت گرامیداشت ۳۱ شهریور ماه با حضور و شرکت نیرو‌های مسلح مستقر در استان از ساعت پنج صبح روز یکشنبه ۳۱ شهریور برگزار می‌شود.
 
وی افزود: محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی جهت اجرای این مراسم در شهر بندرعباس در طول بلوار ساحلی حد فاصل خیابان صمدو تا میدان لارک و طول بلوار شهید چمران اجرا می‌شود.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان مسیر‌های جایگزین برای تردد وسایل نقلیه خودروی و موتوری در زمان اجرای این مراسم را بلوار امام خمینی (ره)، بلوار امام حسین (ع)، بلوار جمهوری اسلامی، بلوار پاسداران و بلوار شهید رجایی عنوان کرد.
 
کارشناس ارشد ترافیکی پلیس هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان بویژه رانندگان وسایل نقلیه با پلیس در اجرای منظم و با شکوه این گونه مراسم، اظهار کرد: هرگونه تردد و توقف وسایل نقلیه در زمان تعیین شده در محدوده اجرای طرح ترافیکی ممنوع بوده و با متخلفان برابر قانون برخورد و چنانچه خودرویی در این مسیر توقف یا پارک شده باشد ضمن اعمال قانون توسط جرثقیل حمل و به پارکینگ انتقال می‌گردد.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان همچنین از شهروندانی که در مسیر اجرای مراسم قرار دارند خواست از شب قبل مراسم از پارک خودرو خود اکیدا خودداری و وسیله نقیله خود را در پارکینگ منازل و خارج از محدوده مراسم پارک کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم