استاندار هرمزگان گفت: با پیگیری‌هایی که از طریق مکاتبه با ریاست محترم جمهور صورت گرفت و همچنین با تصویب شورای اقتصاد، چهار درصد از اعتبارات تخصیص‌یافته به پروژه‌های بزرگ نفتی در هرمزگان برای کمک به انجام مسئولیت‌های اجتماعی و اجرای پروژه‌های عمرانی در این استان اختصاص یافت.

کد خبر: ۳۴۴۵۴
۱۴:۴۵ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۸

اختصاص ۴ درصد از اعتبارات پروژه‌های بزرگ نفتی به انجام مسئولیت‌های اجتماعی در هرمزگان

دیدارنیوز ـ فریدون همتی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به اهمیت راه‌اندازی دانشکده‌های علوم پزشکی در مناطق مختلف این استان، اظهار کرد: بر اساس مصوبه نشست امروز شورای برنامه‌ریزی و توسعه، دو دانشکده علوم پزشکی در شرق و غرب هرمزگان راه‌اندازی می‌شود.
 
وی ادامه داد: فرمانداران شهرستان‌های میناب و بندرلنگه که قرار است این دانشکده‌ها در آن‌ها احداث شود، به طورجدی این امر را مورد پیگیری قرار داده و با استفاده از کمک و مشارکت خیرین ساختمان آن‌ها را احداث کنند.
 
استاندار هرمزگان افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان نیز جهت صدور مجوز‌های لازم از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیگیری لازم را انجام دهد.
 
وی گفت: راه‌اندازی این دو دانشکده علوم پزشکی در شرق و غرب استان، تأثیر مثبت خود را در حوزه سلامت، بهداشت و درمان هرمزگان نشان می‌دهد.
 
استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای چهار پروژه بزرگ نفتی در این استان خبر داد و بیان کرد: این طرح‌ها شامل توسعه میادین سیری با اعتبار ۱۰۴ میلیون یورو، توسعه میدان رسالت لاوان با اعتبار ۱۶۰ میلیون یورو، توسعه میدان رشادت با اعتبار ۲۶۰ میلیون یورو و طرح راه‌اندازی مخازن نفتی در جاسک با اعتبار دو و نیم میلیارد دلار است.
 
همتی اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که از طریق مکاتبه با ریاست محترم جمهور صورت گرفت و همچنین با تصویب شورای اقتصاد، چهار درصد از اعتبارات تخصیص‌یافته به این طرح‌های بزرگ نفتی برای کمک به انجام مسئولیت‌های اجتماعی و اجرای پروژه‌های عمرانی استان هرمزگان اختصاص یافت.
 
همتی اضافه کرد: از این محل، اعتبار خوبی به استان تخصیص می‌یابد که می‌توانیم با استفاده از آن گام‌های بزرگی برداشته و طرح‌های بسیار خوب و بزرگی را در هرمزگان به اجرا درآوریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم