معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: عرضه محصول میگو به بازار بورس زمینه‌ساز تسهیل بازاریابی این محصول و افزایش درآمد‌های ارزی می‌شود.

کد خبر: ۳۴۱۱۹
۱۱:۳۲ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۸

درآمد‌های ارزی ناشی از صادرات میگو به چرخه اقتصاد کشور بازگردددیدارنیوز ـ ایرج حیدری در نشست تخصصی نمایندگان بورس با مدیران و بخش خصوصی استان با محوریت عرضه میگو در بورس با اشاره به اهمیت بازار بورس، اظهار کرد: عرضه میگو به بورس روند بازاریابی این محصول را در سطح ملی و بین‌المللی تسهیل خواهد کرد.

 
وی با اشاره به مزیت صادراتی میگو، اظهار کرد: میگو به‌واسطه ارزش غذایی بالایی که دارد دارای ظرفیت صادراتی بالایی است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: توسعه صنعت میگو با هدف ایجاد اشتغال، افزایش تولید و تحقق درآمد‌های ارزی در دستور کار قرار گیرد و این صنعت باید منافع ملی در زمینه افزایش درآمد‌های ارزی را تأمین کند.
 
حیدری اضافه کرد: درآمد‌های ارزی ناشی از صادرات میگو به چرخه اقتصاد کشور بازگردد تا این مهم زمینه‌ساز کاهش اتکا کشور به درآمد‌های نفتی شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: واگذاری اراضی مختلف برای پرورش میگو و ارائه تسهیلات به متقاضیان پرورش میگو با هدف افزایش درآمد‌های ارزی است و این مهم با تلاش محقق شود.
 
حیدری اظهار کرد: فعلان صنعت پرورش میگو از ظرفیت بازار بورس برای فروش محصولات تولیدی خود نهایت بهره را ببرند و این بازار می‌تواند بسیاری از دغدغه‌های تولیدکنندگان در زمینه بازاریابی محصولات تولیدی آن‌ها را مرتفع خواهد کرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان بیان کرد: عرضه میگو در بازار بورس زمینه‌ساز رونق بیش‌ازپیش صنعت میگو در هرمزگان شود.
 
حیدری خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت پذیرفته‌شده از سوی مدیریت عالی استان، جهاد کشاورزی و شیلات و سایر دستگاه‌های اجرایی صنعت میگو در هرمزگان در حال شکوفایی است و زمینه‌ساز تحقق سال رونق تولید در هرمزگان خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم