‌نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امسال مسئولیت اعزام ۳۷ هزار نفر از زائران کربلا در اربعین به عهده البرز است.

کد خبر: ۳۳۸۴۷
۱۲:۲۶ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸

دیدارنیوز - عزیزالله شهبازی در جلسه ستاد اربعین استان که امروز دوشنبه 11 شهریور برگزار شد، ضمن تسلیت ایام محرم و عزاداری امام حسین (ع)، افزود: براساس رصد دقیق گزارش‌ها، ستاد روند خوبی را طی می‌کند.

وی ادامه داد: سهمیه اعزام زائران اربعین امسال البرز نیز مشابه سال قبل است و باید تدابیر لازم را برای رفاه، امنیت و آرامش این سفر معنوی و حضور در این اجتماع بزرگ اتخاذ کنیم.

شهبازی گفت: در گذشته که نزدیک مرزهای جنوبی کار می‌کردم و مسئولیت داشتم، شاهد تاثیر حضور زائران اربعین حسینی در ثبات دولت فعلی عراق نیز بوده ام.

وی افزود: مردم با حضوری عاشقانه در این اجتماع بزرگ ارادت خود را به اهل بیت و سیره آنها نشان می‌دهند و به طور قطع اگر امکاناتی نیز فراهم نشود از شور و شعف این حضور کاسته نخواهد شد.

استاندار البرز ادامه داد: با تدبیر دولت ویزا برای زائران اربعین حذف شد و شاهد استقبال بیشتری از سوی مردم بوده‌ایم.

شهبازی اضافه کرد: ما به عنوان خادمان مردم خود را موظف می‌دانیم که برای این جمعیت عاشق امام حسین (ع) شرایط لازم را علاوه بر تامین امنیت، جهت پذیرایی، اسکان و حمل و نقل فراهم کنیم .

وی گفت: امسال مسئولیت اعزام 37 هزار نفر از زائران کربلا در اربعین به عهده البرز است.

شهبازی به بحران‌های ناشی از سیل امسال در استان های مختلف اشاره کرد و افزود: البرز با همدلی و هم افزایی طی حضوری به موقع توانست وظایف انسانی خود را به نحو مطلوب انجام دهد و انتظار می‌رود مسئولان در راستای اعزام زائران اربعین نیز با همین انسجام وارد عمل شوند.

وی عنوان کرد: مسئولان کمیته های ستاد اربعین البرز علاوه بر وظایف خود در این راستا، با اعتقاد و ایمان قلبی وارد عمل می‌شوند.

استاندار البرز گفت: انتظار می‌رود که روسای کمیته‌ها برای هماهنگی بیشتر با هم جلسه ای تشکیل دهند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم