مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد اظهار کرد: با وجود رشد هشت درصدی پیک بار استان یزد نسبت به سال گذشته، مشارکت، همدلی و هماهنگی مردم، صنایع و صنعت برق باعث شد با وجود تابستانی گرم، آن را بدون خاموشی سپری کنیم.

کد خبر: ۳۳۲۴۹
۱۴:۰۹ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۸

همکاری ۱۹۳ مگاواتی صنایع یزد در طرح ذخیره عملیاتی

دیدارنیوز ـ محمدحسن صباغزادگان ضمن اعلام این مطلب، اظهار کرد: با توجه به رشد سریع مصرف انرژی الکتریکی در استان و لزوم صرفه‌جویی در هزینه‌ها، برنامه‌های مدیریت مصرف به شیوه‌ای منظم و مستمر در مجموعه صنعت برق استان انجام می‌گیرد و تاکنون بسیار موفقیت‌آمیز بوده است.
 
وی ضمن قدردانی از همکاری صنایع و آحاد مردم در طرح‌های ذخیره عملیاتی و اعمال مدیریت مصرف، افزود: رشد مصرف چهار ماهه اول سال ۹۸ استان ۹.۶ درصد بود که رشد مصرف صنایع بزرگ در این بازه زمانی ۶.۷ درصد و رشد مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان ۱۲ درصد گزارش شده است.
 
مدیر عامل برق منطقه‌ای یزد خاطرنشان کرد: سهمیه کاهش شرکت برق منطقه‌ای یزد برای پیک‌بار تابستان را ۲۵۰ مگاوات و شرکت توزیع نیروی برق استان ۱۵۰ مگاوات بود.
 
این مقام مسئول در صنعت برق استان از انعقاد ۲۲ تفاهم‌نامه با مشترکان برق منطقه‌ای یزد با پتانسیل کاهش بار ۱۲۰ الی ۱۵۰ مگاوات در سال جاری خبر داد و گفت: حداکثر مدیریت مصرف انجام‌شده در سال ۱۳۹۸ در استان یزد ۱۹۳ مگاوات بوده است.
 
صباغزادگان همچنین پیک‌بار کشور را ۵۷ هزار و ۶۳۵ مگاوات ذکر کرد و گفت: همکاری صنایع استان یزد در روز پیک بار کشور در سال جاری به میزان ۱۵۵ مگاوات در تاریخ ۳۱ تیرماه اتفاق افتاده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم