همزمان با هفته دولت:

فرماندار اردبیل گفت: همزمان با هفته دولت و سفر رئیس جمهور به استان اردبیل ۴۶ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان اردبیل افتتاح می‌شود.

کد خبر: ۳۳۰۴۸
۱۱:۲۲ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸

۴۶ طرح عمرانی و اقتصادی در اردبیل افتتاح می‌شود

دیدارنیوز ـ جواد زنجانی در جلسه هماهنگی افتتاح این پروژه‌ها با گرامیداشت شهدای والامقام دولت و هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر با ویژگی‌های منحصربفرد الگو و اسوه برای دولتمردان هستند تا در عین پاکدستی و صداقت بتوانند خدمت‌رسانی کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن سفر رئیس جمهور به استان اردبیل ما افتتاح پروژه‌های عمرانی و اقتصادی را که بیش از ۴۶ مورد است به این ایام موکول کردیم که در مجموع این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۳۹۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهند رسید. 
 
فرماندار اردبیل عمده این پروژه‌ها را شامل کلینیک امام علی (ع)، سی‌تی آنژیوی بیمارستان امام، بیمارستان تروما، فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر و پل معلق شیشه‌ای هیر اعلام کرد.
 
زنجانی با بیان اینکه در گرامیداشت این ایام و سفر رئیس جمهور ۵ طرح نیز با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار و ۳۹۷ میلیارد ریال کلنگ‌زنی خواهد شد، تصریح کرد: بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی نجف‌زاده از جمله این پروژه‌های مهم است که در سفر رئیس جمهور شروع عملیات اجرایی آن را شاهد خواهیم بود. 
 
وی به ۲۲ پروژه اقتصادی نیز در مرکز استان اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی یک هزار و ۸۸۲ نفر آماده افتتاح است و سه طرح اقتصادی نیز با اعتبار ۲ هزار و ۴۰ میلیارد ریال و اشتغال ۴۲۵ نفر در این ایام کلنگ‌زنی خواهد شد. 
 
فرماندار اردبیل اضافه کرد: در سالجاری ۱۲۵ واحد تولیدی راکد و نیمه فعال با تزریق ۳۰۰ میلیارد تومان احیا شده و به چرخه تولید بازمی‌گردد.
 
زنجانی گفت: تعهد اشتغال ما در سالجاری بیش از ۹ هزار و ۴۹۵ نفر است که تاکنون برای ۲ هزار و ۷۰۰ نفر اشتغال در شهرستان اردبیل ایجاد شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم