مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل گفت: در شرایطی که دشمنان نظام در تلاش‌اند که یاس و نا امیدی را به جامعه تزریق کنند، همدلی و وحدت مسئولان و مردم نیازی حیاتی می‌باشد.

کد خبر: ۳۲۷۴۳
۰۹:۳۳ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۸

وحدت و همدلی نیاز امروز جامعه

دیدارنیوز ـ ماریا موسوی روز شنبه در آیین معارفه سرپرست جدید معاونت امور سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بیله‌سوار افزود: در سایه وحدت است که می‌توان از ظرفیت‌های مناطق مختلف استان برای توسعه و پیشبرد اهداف نظام گام‌های موثر برداشت.
 
او اظهار داشت: همه باید همدل و همگام برای خدمت به مردم تلاش کنیم، زیرا دولت و مسئولان همه خادم ملت هستند و هیچ عاملی نباید مانع خدمت به مردم شود.
 
وی اظهار داشت: ارزیابی و نیازسنجی و استفاده از تجربیات و ظرفیت‌های مختلف باید در اولویت مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان قرار بگیرد تا شاهد ایجاد نشاط اجتماعی و امیدآفرینی در جامعه باشیم.
 
فرماندار بیله‌سوار نیز در این مراسم گفت: در کنار یکدیگر بودن و استفاده از ظرفیت‌ها تنها راه آبادانی و اشتغال‌زایی در این شهرستان مرزی است.
 
حسن قبادی افزود: بیله‌سوار مغان با داشتن گمرک فعال، ظرفیت بالای کشاورزی و مناطق مستعد برای گردشگری از شهرستان‌های شاخص استان است.
 
در این آیین با قدردانی از خدمات بالازاده، محمد علیزاده به عنوان سرپرست جدید معاونت امور سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بیله‌سوار معرفی شد.
 
بیله‌سوار مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم