مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: گتوند با ۵۱.۵ و دزفول با ۲۷.۲ درجه سانتیگراد به ترتیب بالاترین و پایین‌ترین دما را در ۲۴ ساعت گذشته در خوزستان داشتند.

کد خبر: ۳۱۹۰۶
۱۵:۴۶ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

دمای هوای گتوند از مرز ۵۱ درجه گذشت

دیدارنیوز ـ به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان، محمد سبزه زاری بیان کرد: در این مدت اهواز حداکثر دمای اهواز ۵۰ و حداقل به ۳۰.۵ درجه سانتیگراد گزارش شده است.
 
وی افزود: آسمان خوزستان تا ۲۴ ساعت آینده کمی ابری و در نیمه شرقی و شمالی گاهی رشد ابر، احتمال بارش پراکنده، رعد و برق و تندباد لحظه‌ای همراه با وزش باد و در نیمه غربی در بعضی ساعات همراه با وزش باد متوسط پیش بینی می‌شود و این وضعیت ناپایداری تا روز جمعه ادامه دارد.
 
سبزه زاری ادامه داد: در این مدت وزش تندباد موقتی به ویژه در نیمه غربی وجود خواهد داشت که احتمال وقوع گرد و غبار موقتی و محلی در این مدت دور از انتظار نیست.
 
میزان رطوبت در صبح روز سه شنبه در ماهشهر ٧٨، هندیجان ٧٧، بستان ٧٠، اهواز ٦٣، شوش ٥٨، صفی آباد دزفول ٥٥ و شادگان٥٠ درصد گزارش شد.
 
ادارات و دستگاه‌های اجرایی خوزستان ۲۲ خرداد و پنجم تیر و نیز دوم مرداد ۹۸ به دلیل افزایش دما تعطیل اعلام شدند و ساعت اداری خوزستان در برخی روز‌های تیر و مرداد نیز به ساعت ۱۲ ظهر کاهش یافت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم