متولی جدید مجتمع های بهاران

از ابتدای سال موضوع واگذاری ۸ باب از مجتمع‌های بهاران را به سازمان بهزیستی جهت صیانت بیشتر از بهبودیافتگان بررسی کردیم و این موضوع مورد تأیید قرار گرفت.    

کد خبر: ۳۰۱۸۲
۰۹:۵۶ - ۳۱ تير ۱۳۹۸

دیدارنیوز- مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از واگذاری بخشی از مجتمع‌های بهاران به سازمان بهزیستی خبر داد.

سیدنجم‌الدین محمدی مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در گفت‌وگو با فارس، درباره واگذاری برخی از مجتمع‌های بهاران اظهار داشت: از ابتدای سال موضوع واگذاری 8 باب از مجتمع‌های بهاران را به سازمان بهزیستی جهت صیانت بیشتر از بهبودیافتگان بررسی کردیم و این موضوع مورد تأیید قرار گرفت. 
 
وی افزود: در حال حاضر 2 مرکز تحویل سازمان بهزیستی شده و در سه ماهه دوم 6 مرکز دیگر نیز به این سازمان واگذار خواهد شد. 
 
مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اعلام اینکه پیگیر برگزاری مناقصه‌های عمومی جهت یکپارچه‌سازی مدیریت و نگهداشت گرمخانه‌های تهران هستیم گفت:‌ این موضوع در ماه‌های آینده اجرایی خواهد شد. 
 
وی در مورد فعالیت‌های این سازمان از ابتدای سال گفت: حمایت از کودکان کار و انجام اقدامات مناسب برای آنها در دستور کار قرار داشته و اکنون نیز رسیدگی می‌شود جشنی نیز با حضور شهردار مدتی پیش برگزار شد و برای ماه‌های آینده اقداماتی نیز در دستور کار داریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم