استاندار خراسان شمالی طی احکامی مدیران کل دفتر امور روستایی و شوراها و همچنین دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری را منصوب کرد.

کد خبر: ۳۰۱۵۵
۱۷:۵۶ - ۳۰ تير ۱۳۹۸

انتصابات جدید در استانداری خراسان شمالی

دیدارنیوز_به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی در احکامی جداگانه محمدرضا موفق را به‌عنوان مدیرکل دفتر روستایی و امور شوراها و محمد بدری فریمان را به‌عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب کرد.

متن این پیام برای این مدیران منصوب‌شده به شرح ذیل است: امید است در سایه الطاف الهی و با بهره‌مندی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و در راستای اهداف و سیاست‌های متعالی دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی با رعایت ضوابط و مقررات قانونی و بهره‌گیری از تجربیات ارزنده و به‌کارگیری ظرفیت‌های موجود در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمد بدری فریمان از ۲۰ اسفندماه سال گذشته معاون فرماندار اسفراین بود و محمدرضا موفق نیز مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری را بر عهده داشت. پیش‌ازاین، علی توافقی فاروجی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان شمالی را بر عهده داشت که گفته می‌شود برای حضور در انتخابات مجلس استعفای خود را اعلام کرده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم