همزمان با ایام میلاد حضرت رضا (ع)، مخابرات خراسان رضوی برای ارتقاء خدمات رسانی به زائران و مجاوران، ظرفیت شبکه همراه اول در اطراف حرم مطهر رضوی را افزایش داد.

کد خبر: ۲۹۵۰۸
۱۲:۵۵ - ۲۲ تير ۱۳۹۸

افزایش ظرفیت همراه اول در مشهد

دیدارنیوز ـ به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیر مخابرات منطقه خراسان رضوی گفت: با توجه به تجارب سالهای قبل که در ایام ولادت حضرت رضا (ع) تعداد مشترکان همراه اول در اطراف حرم مطهر رضوی افزایش چشمگیری پیدا می کند امسال مخابرات استان با افزایش ظرفیت شبکه همراه اول و همچنین استقرار تیم های نگهداری و بهینه سازی در ایستگاه اطراف حرم مطهر امام رضا (ع) شبکه پایداری را در اختیار زائران و مجاوران قرار می دهد.

حسن اروجی افزود: همچنین با توجه به نیاز مشترکان، بهینه سازی پهنای باند و همچنین بالانس ترافیکی بین دو لایه ۱۸۰۰ و ۲۶۰۰ شبکه نسل چهار و نسل چهار و نیم همراه اول به منظور افزایش سرعت دیتا در دستور کار واحد فنی و مهندسی مخابرات خراسان رضوی قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: استقرار کانکس های ارتباطی همراه اول در نقاط پرتردد یکی دیگر از اقداماتی است که در مناسبت‌های خاص برای ارتقاء سطح کیفیت شبکه همراه اول انجام می‌شود که بدین منظور هم اکنون دو کانکس مناسبتی در خیابان های منتهی به حرم مطهر امام رضا (ع) مستقر شده است.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم