بیژن نوباوه ضمن انتقاد از جامعه رسانه‌ای کشور گفت: اشکالی که در جامعه رسانه‌ای وجود دارد مطالعه کم است یعنی متأسفانه عموماً خبرنگاران قلم اثرگذاری ندارند و اساس این امر هم به مطالعه بازمی‌گردد.

کد خبر: ۲۷۸۲۰
۱۰:۳۴ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

دیدارنیوز - بیژن نوباوه، مدیرمسئول روزنامه عصر ایرانیان درباره وظیفه اهالی رسانه در تبیین گام دوم انقلاب گفت: بنده مهم‌ترین وظیفه رسانه را در این حوزه آگاهی بخشی به مردم جامعه می‌دانم؛ وقتی سخن از آگاهی بخشی به میان می‌آید موضوع مطالبه‌گری رسانه‌ها هم مطرح است.

وی در ادامه ضمن تأکید بر آگاهی‌بخشی درست اهالی رسانه به مردم خاطرنشان کرد: این آگاهی بخشی باید جدای هرگونه تعلقات سیاسی و سلیقه‌ای باشد.

نوباوه ضمن انتقاد از جامعه رسانه‌ای کشور بیان کرد: اشکالی که در جامعه رسانه‌ای وجود دارد مطالعه کم است؛ یعنی متأسفانه عموماً خبرنگاران قلم اثرگذاری ندارند و اساس این امر هم به مطالعه بازمی‌گردد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت نگاه عمیق خبرنگاران برای افزایش سطح بینش جامعه گفت: در جامعه امروز مشاهده می‌کنیم اتفاقات مختلف را به‌صورت اغواگرانه به مردم نشان می‌دهند، درصورتی‌که ما به‌عنوان چشم بیدار جامعه باید مطالعه کنیم حقیقت را درست درک کنیم و فهم صحیحی از سطوح جامعه داشته باشیم که بتوانیم اطلاعات درستی را به مردم منتقل کنیم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم