پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

آخرین تلاش‌های دلالان برای بالا بردن قیمت خودرو

بازار خودرو قفل شد

بازار خودرو قفل شد
قیمت فایل‌های اعلامی خودرو در فضای مجازی در حالی افزایش می‌یابد که بررسی‌ها نشان می دهد حجم واقعی خرید و فروش خودرو به کف رسیده و برخی برای توصیف شرایط از واژه قفل شدگی بازار استفاده می‌کنند.
معاون فناوری بانک مرکزی:

ارز دیجیتال امسال رونمایی نمی‌شود

ارز دیجیتال امسال رونمایی نمی‌شود
معاون فناوری بانک مرکزی با بیان اینکه انتشار پول در انحصار بانک مرکزی است و هیچ رمز ارز دیگری را به جز رمزارز بانک مرکزی قبول نداریم، گفت:بعید است که این ارز دیجیتال امسال رونمایی شود.
گفتگوی "دیدارنیوز" با «مژگان خانلو» سخنگوی سازمان برنامه و بودجه/ بخش پایانی؛

مالیات در بودجه ۹۹ همانند سال ۹۸/ ۹۹ سال خروج از رکود!/ مالیات بر مجموع درآمد خانوار در انتظار بستر قانونی!

مالیات در بودجه ۹۹ همانند سال ۹۸/ ۹۹ سال خروج از رکود!/ مالیات بر مجموع درآمد خانوار در انتظار بستر قانونی!
یکی از مواردی که در بودجه‌های سالانه نیز همواره به آن توجه می‌شود بحث مالیات است و بودجه ۹۹ به عنوان بودجه‌ای که برای شرایط پیچیده سال آینده تنظیم شده است بخش ویژه‌ای درباره مالیات دارد. مژگان خانلو سخنگوی سازمان برنامه و بودجه در بخش دوم گفتگو با دیدارنیوز به سراغ بحث‌های مالیاتی رفته و به نکاتی از این دست پرداخته است. نکته مهمی که خانلو بیان کرد این است که فروض کسب مالیات در سال ۱۳۹۹ مانند فروض سال ۱۳۹۸ است و هیچ افزایشی و فشار مضاعفی به مؤدیان موجود قرار نیست از قِبَل اخذ مالیات سال ۱۳۹۹ اتفاق افتد. همان درصدی که شرکت‌ها در سال ۱۳۹۸ مالیات پرداخت می‌کردند با همان درصد در سال ۱۳۹۹ مالیات می‌دهند، همان مالیاتی که از مشاغل اخذ می‌شده، در سال ۱۳۹۹ هم اخذ خواهد شد. مالیات بر حقوق کارمندان و حقوق بخش خصوصی با همان نسبتی که امسال اخذ می‌شده، سال آینده هم اخذ خواهد شد.
رئیس سازمان بورس تشریح کرد:

۵ توصیه به سهامداران

۵ توصیه به سهامداران
رئیس سازمان بورس با تاکید بر اینکه مردم بهتر است سبد سهام خریداری کنند تا ریسک ناشی از نوسانات سهم را مدیریت نمایند، گفت: سرمایه‌گذاری‌ها در بورس باید به صورت غیرمستقیم صورت پذیرد.
پیش‌بینی رییس اتحادیه از بازار خودرو در دو ماه آخر سال

ارزانی خودرو در راه است؟

ارزانی خودرو در راه است؟
رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: اگر در بازار ارز نوسان خاصی ایجاد نشود، بازار خودرو در دو ماه آخر سال با افزایش عرضه خودرو روزهای آرامی را سپری خواهد کرد و بازار نیز به تدریج آرام‌تر و احتمالا ارزان‌تر خواهد شد.
سرپرست مرکز پژوهش‌های مجلس:

تکلیف نرخ سود بانکی روشن شد

تکلیف نرخ سود بانکی روشن شد
سرپرست مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: عملیات بازار باز یکی از ابزارهای موثر تنظیم نرخ بهره در اقتصادهای پیشرفته است، به این معنا که هر زمانی که نرخ سود بالا می‌رود، بانک مرکزی شروع به خرید اوراق و تزریق پول کرده و زمانی که نرخ بهره زیر حد مشخصی است، معکوس آن را عمل می‌کند.
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم