پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

جهانگیری: موضوع اقتصادی تنها دلیل به وجود آمدن شرایط امروز نیست

معاون اول رئیس جمهور گفت: موضوع اقتصادی تنها دلیل به وجود آمدن شرایط امروز نیست. جامعه به دنبال نشاط سیاسی است. یک سال و چند ماه از مهم‌ترین انتخاباتمان نگذشته است. کسی فراموش نکرده که چه شور و شوقی میان مردم شکل گرفت، چه شعارهایی داده شد.

توضیحات وزارت علوم درباره جعلی بودن مدرک تحصیلی هاشمی + سند

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جعلی بودن مدرک «سید مهدی هاشمی» را تایید و اعلام کرد: مدرک دکتری وی هم به لحاظ مقررات آموزشی دوره‌های تحصیلات تکمیلی و هم به لحاظ محل تحصیلی نامرده (پژوهشگاه منحله شاخص پروژه) که بدون مجوز شورای گسترش آموزش عالی انجام شده غیرقانونی است.
توصیه های بهداشتی به زائران اربعین حسینی
2 هفته قبل از عزیمت به عراق واکسن آنفلوانزا تزریق کنید

توصیه های بهداشتی به زائران اربعین حسینی

سرپرست سازمان اورژانس در توصیه هایی بهداشتی به زائران اربعین حسینی از آنان خواست که حداقل 2 هفته قبل از عزیمت به کشور عراق واکسن آنفلوانزا تزریق کنند.
بازنشستگان شرکت زمزم گرگان در ازای سنواتشان، نوشابه می‌گیرند!

بازنشستگان شرکت زمزم گرگان در ازای سنواتشان، نوشابه می‌گیرند!

رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گلستان در رابطه با مشکلات این روزهای شرکت زمزم گرگان، گفت: از زمانی که ریاست بنیاد مستضعفان تصمیم گرفت که مدیریت فروش و سود ناشی از تولیدات شهرستان‌ها به مرکز داده شود، انگیزه شرکت‌ها در شهرستان‌ها به‌شدت کاهش یافته و فروش‌شان پایین آمده است.

ترور نافرجام رئیس‌جمهور هائیتی

مردان مسلح ناشناس با شلیک به سوی رئیس‌جمهور هائیتی در یک مراسم یادبود موفق به کشتن وی نشدند اما در این حمله دو تن از افسران امنیتی زخمی شد
پربیننده ترین ها
آخرین مطالب
پربحث ترین ها