پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

کد خبر: ۱۳۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵
نگاهی به پدیده دکتر سایان، از همه چیز دانی تا ادعای منجی بودن
محمد حسین‌پور معروف به دکتر سایان پدیده این روزهای فضای رسانه‌ای است. او با طرح مسائل مختلف و چاپ چند کتاب و ادعای تاسیس سبک رزمی جدید با آداب و مناسک خاص و نوشتن دایره‌المعارف هنر خود را مطرح کرده و پایش به رسانه ملی نیز باز شده است. اما کار به اینجا ختم نشد و چند وقتی است که فیلم‌های خاصی از او در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد و او ادعای منجی بودن می‌کند.
دیدارنیوز – رسول شکوهی - ماجرای انسان‌هایی که ادعای آن را دارند که به منبع حقیقت رسیده و می‌توانند آدم‌های دیگر را با خود همراه کنند، چیز تازه ای نیست. در روزگاری که بحران هویت و معنویت در بسیاری از نقاط جهان قابل انکار نیست افرادی پیدا می‌شوند که در این مسیر به سراغ ذهن و قلب آدم‌ها رفته و با طرح ادعاهایی به ظاهر علمی و درست، از عدم آگاهی برخی آدم‌ها سوءاستفاده کرده و آن‌ها را به مسیر اهداف خود هدایت می‌کنند. یک روز با اسم مذهب، این کار را می‌کنند و روز دیگر با طرح عرفان‌های دروغین. امروز اما با پدیده ای روبرو هستیم که با ترکیبی از علم و دانش و مذهب و ورزش و هنر، خود را به شبکه خبر و یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های کشور در شبکه سه می‌رساند.

محمد حسین‌پور معروف به دکتر سایان پدیده این روزهای فضای رسانه‌ای است. او با طرح مسائل مختلف و چاپ چند کتاب و ادعای تاسیس سبک رزمی جدید با آداب و مناسک خاص و نوشتن دایره‌المعارف هنر، خود را مطرح کرده و پایش به رسانه ملی نیز باز شده است. اما کار به اینجا ختم نشد و چند وقتی است که فیلم‌های خاصی از او در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد و او ادعای منجی بودن می‌کند.

شیاد، بیمار یا نابغه؟

محمد حسین‌پور متولد سال 67 در سراب استان آذربایجان شرقی است. سایت شخصی او یا از دسترس خارج شده یا دچار مشکلاتی است ولی می‌توان اطلاعات پراکنده‌ای از او پیدا کرد. در بسیاری از سایت‌ها او را دارای مدرک دکترای استاتیک با گرایش پاتوبیولوژی از یک دانشگاه نامشخص در ترکیه معرفی می‌کنند. اینکه این رشته چیست و آن دانشگاه کجاست به هیچ وجه مشخص نیست.

به سراغ حرف‌ها و اندیشه‌هایش که می‌رویم پر است از ادعاهای علمی. تاسیس سبکی رزمی به نام سایان که پیروان آن را ساکاری‌یو نامگذاری کرده‌اند. اگر هشتگ ساکاریو را در اینستاگرام سرچ کنید با تعداد زیادی از کاربران با این نام روبرو خواهید شد. میل به ایجاد یک کاریزما نیز در بسیاری از صحبت‌های او و اطلاعاتی که درباره‌اش وجود دارد، دیده می‌شود.

در یکی از سایت‌ها درباره او اینگونه نوشته شده: «دکتر محمد حسین‌پور سایان جوانترین فلسفه‌دان و فلسفه‌ساز، برترین نابغه عصر معاصر، قهرمان المپیک مبارزات آزاد قفس 2016 روسیه، زیباترین و جوانترین فیلسوف با اندیشه‌های آسمانی، دکتر سایان جوان خوش‌سیرت و خوش‌سیما ولی بی‌ادعا، برترین استاد رزمی دنیا، جوانترین عالم، خالق هشت سایمن، خالق حس ششم و هفتم و هشتم».

اینکه حس هفتم و هشتم چیست سوالی است که در برنامه «حالا خورشید» نیز از او پرسیده می‌شود اما به جز حرف‌های کلی هیچ منطق درستی درباره ادعاهای خود ارائه نمی‌کند.

معروف ترین کتابی که از او منتشر شده «دایره المعارف هنر در جامعه و رسانه‌های جهانی» است. اینکه خود این کتاب به چه معناست سوال مهمی است اما درباره موضوعات این کتاب نیز باید دقیق شد. عناوینی نظیر ملل و نژاد، رنگ مو، سولاریوم، ماساژ، طراحی لباس، روانشناسی، کاربرد شیمی و ... کنار هم قرار گرفته‌اند. در جستجوهای من، متن اصلی کتاب پیدا نشد و بسیار مشتاق هستم که متن اصلی این کتاب را مطالعه کنم. کتابی که باعث شد شبکه خبر درباره آن خبری منتشر کند.
 
شیاد، بیمار یا نابغه؟

درباره سایان در فضای مجازی مطالب مختلفی دست به دست می‌چرخد که در بسیاری از آنها تعریف و تمجیدهای اغراق شده زیادی وجود دارد. شخصیتی عجیب و همه فن حریف در این متن‌ها دیده می‌شود که هم فلسفه می‌داند هم عرفان، هم ورزشکار است هم قهرمان. هم دست‌گیر آدم‌هاست و هم از مال دنیا دوری می‌کند.

شاید نام «اشو» را شنیده باشید. کتاب‌هایش در دستفروش‌های میدان انقلاب پیدا می‌شود. همان فردی که در هند با طرح نگاهی جدید به دنبال ایجاد آرامش نهایی در آدم‌ها بود و توانسته بود مریدان زیادی دور خود جمع کند و در نهایت با مشکلات فراوان مالی و اخلاقی که در هند و آمریکا ایجاد کرد، مطرود شد تا مرد. یا حتی ناپلئون هیل که به عنوان پدر روانشناسی موفقیت از او یاد می‌کنند با حقه‌بازی تمام توانست بسیاری از آثار خودش را به فروش رسانده و بسیاری از آدم‌ها را به امید ثروتمند شدن درگیر مباحث خود کند. کتاب «بیاندیشید و ثروتمند شوید» هنوز بعد از چند دهه جزو کتاب‌های پرفروش حوزه موفقیت است و بعید می‌دانم به جز خود او فرد دیگری با آن کتاب ثروتمند شده باشد.

محمد حسین‌پور یا دکتر سایان در این بین معلوم نیست که در کدام دسته قرار می‌گیرد. آیا به دنبال شیادی بوده؟ آیا ترکیب علم و فلسفه و ورزش و عرفان با هم و در نهایت ادعا منجی بودن از بیماری روانی خبر می‌دهد؟ آیا او یک نابغه است که توانسته همه این‌ها را با هم ترکیب کند و بسیاری از آدم‌ها را دور خود جمع و توجه رسانه‌ها را نیز به خود جلب کند؟
 
تعداد بازدید : 6667

سایان در رسانه ملی
 
قطعا فردی که توانسته خود را به سطح رسانه ملی برساند و در یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های حال حاضر تلویزیون یعنی «حالا خورشید» حضور پیدا کند، قطعا نابغه است. ولی حالا خورشید اولین برنامه‌ای نبود که پای سایان به آن باز شد. پیش از این شبکه خبر، جام جم، شبکه یک و سلامت در قالب برنامه‌های مختلف و سخنرانی و ... او را به رسانه ملی آورده بودند. همچنین خبرگزاری‌هایی نظیر ایرنا نیز اخبار مدال طلای او در مسابقات مبارزه آزاد در روسیه را نیز مخابره کرده بودند.
 
تعداد بازدید : 3410

اما بیش از هر چیز او در برنامه حالا خورشید دیده شد. سایان در این برنامه هیچ صحبتی از ادعاهای جدیدش مبنی بر منجی بودن نمی‌زند اما در همین برنامه به سراغ طرح مباحث حس هفتم و هشتم و همچنین سبک خاص رزمی‌ ابداع شده و ایده‌های مختلفش می‌رود که باعث تعجب رضا رشیدپور مجری برنامه می‌شود. در نهایت با طرح ادعاهای جدید او و رسانه‌ای شدن این مساله، رشیدپور تهیه کننده و مجری این برنامه در توئیتر خود به خاطر عدم دقت کافی در دعوت از این مهمان عذرخواهی می‌کند.

شیاد، بیمار یا نابغه؟

برای روشن تر شدن مساله به سراغ مهرنوش مقدسی از تیم روابط عمومی حالا خورشید و کسی که با محمد حسین‌پور یا همان دکتر سایان ارتباط برقرار کرده و او را به این برنامه دعوت کرده، رفتیم. مقدسی بر این نکته تاکید می‌کند که تا قبل از برنامه حالا خورشید اکثر رسانه‌های رسمی کشور از این چهره دعوت کرده بودند و شبکه خبر به عنوان مرجع خبری کشور نیز خبری درباره او پخش کرده بود. همچنین رسانه‌های دیگری نیز یا با او گفتگویی داشتند یا اخباری درباره او منتشر کرده بودند.

مقدسی در پاسخ به سوال ما که آیا رفتار یا امر غیرعادی از سایان دیده بود یا نه گفت که به هیچ وجه رفتار غیرعادی از او تا قبل از برنامه دیده نشد و اگر چیزی دیده می‌شد قطعا اجازه رفتن جلوی دوربین حالا خورشید به او داده نمی‌شد.
 
هوش رسانه ای کجا رفته؟
 
به بهانه نوشتن این گزارش به سراغ این فرد و دیدگاه‌های او رفتم. جستجوی ساده‌ای در فضای مجازی من را به انبوهی از فیلم‌ها و عکس‌ها و متون مختلف درباره این فرد رساند. نمی‌دانم رسانه‌هایی که با این فرد گفتگو داشتند تا قبل از گفتگو این جستجو را کرده‌اند یا نه ولی بیش از هر چیز غیرعادی بودن او برای من برجسته شد؛ فردی که مدعی است از بسیاری از مسائل آگاه است و می‌تواند با ترکیبی از عرفان و ورزش و هنر و فلسفه شما را به حقیقت برساند.

این پدیده در گذشته نیز سابقه زیادی دارد. افرادی که از بحران معنویت استفاده کرده و برای خود دکانی ایجاد کردند و به کسب درآمد پرداختند. گروهی که با ترکیبی از گزاره‌های مذهبی و علم روز به دنبال معنابخشی به افراد بوده‌اند. وقتی فردی با هزاران سوال پیچیده درباره خود و جهان روبرو است، افرادی به سراغ آنها می‌روند که از این مساله به سود منافع خود استفاده می‌کنند.

اما روی صحبت من با همکاران رسانه‌ای است. آیا قبل از پرداختن به این فرد این فیلم‌ها را ندیده بودند؟

تعداد بازدید : 7676

مگر می‌شود فردی ادعاهایی به این بزرگی داشته باشد ولی مشخص نباشد که در چه رشته‌ای و در کدام دانشگاه درس خوانده است؟ مگر می‌شود بدون بررسی علمی توسط صاحب‌نظران درباره ادعاهای حس هفتم و هشتم، او را به سطح اول رسانه‌های کشور آورد؟

برای من محمد حسین‌پور یک فردی است که از نبوغ بالایی برخوردار بوده ولی این نبوغ به سمت و سوی درستی هدایت نشده و در نهایت به بیماری ختم شده است. نمی‌توان بدون نبوغ خود را به رسانه ملی رساند. نمی‌توان ترکیبی از حرف‌های مختلف را در قالب شبه‌علم ارائه و بسیاری را قانع کرد و فرد عادی بود. قطعا او یک نابغه است. نابغه‌ای که شاید بتوان گفت به یک بیماری سخت دچار شده است. بیماری روانی که به او می‌گوید حال که توانسته‌ای به این درجه برسی و مریدانی برای خود پیدا کنی، زمان آن است که ادعای جدیدی طرح کنی. ادعای منجی بودن. او دیده شد و از این فرآیند لذت برد. آیا جلب احترام و توجه و دیده شدن در یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون او را به اینجا کشاند؟ 
 
تعداد بازدید : 6292
 
ارسال به دوستان
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲۶۱
در انتظار بررسی: ۳۰
رضا میرزایی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
حیف و صد حیف که نبوغی که در مسیر درست هدایت نشود هم برای خود شخص و هم برای جامعه و در راس همه به مذهب و دین و باور چندین میلیون انسان آسیب رسانیده و معمولا هزینه درمانش از هزینه های پیشگیری بسیار بالاتر است
ناشناس
United States
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
همونجایی ک گفت اگر اینجوری مشت بزنیم رگمون پاره میشه، کاملا معلوم بود ایشون در زمینه فیزیولوژی و آناتومی ورزشی و اندام شناسی، هیچ تخصصی ندارن. بنطر من ایشون نابغه نیس. این ماییم که هر حرف قلمبه و مغلق و بظاهر پیچیده ای رو که نفهمیدیمش، فکر میکنیم حرف جدیدیه... واقعا حضور این فرد در حالا خورشید نشانگر اوج نگاه غیر علمی در رسانه هاست.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
دوستان عزیزی که دل به ایشان بسته اند فقط یک لحظه فکر کنید که منجی ما چرا نمیتونه یک دقیقه و نیم صحبت کنه ؟در واقع نمیتونه یک مطلب یک دقه ونیمی رو حفظ کنه بعد نطق کنه. لطفا این زمان در شروع اعلام رسالت ایشان رو بار دیگر نگاه کنید و به خط سایه افتاب توجه کنید !!!کم کم این یک دقه و نیم نطق ایشان دوساعت طول کشیده !!!
فقط از ته دل دلم براش میسوزه اگه پیامبر و امامان اسب و شمشیر داشتن چون سلاحهای به روز زمان خودشون بوده. اسب سفید و شمشیر که نشانه رسالت نیست خاک بر سر . میدونم کل این مطالب رو میخونی و دنبال میکنی . حداقل سلاح تو باید سفینه و قدرت اتش اتمی باشه که جهان رو زیر بیرق خودت بیاری.مسلمانها با معجزه امپراطوری تشکیل ندادند با سلاح و قدرت نظامی این کار رو کردن تازه پشتوانشون پیامبری بود نه کمتر.
زورو جان ، شنل فلسفه داشته فکرکردی شنل با اسب و شمشیر ست کنی تمامه؟؟ فکر مادر و پدرت و خانواده ات باش فکر اونا که دوستت دارند. برو با همون کتاب سر خودت رو گرم کن . تو که هنوز نمیدونی جزیره برمودا توهمی بیش نبود و کشف شد جریان چی بوده و حتی کل گم شده ها در عماق پیدا شدند، اومدی راز برمودا فاش کردی؟؟؟
شاید بابو باشیم ولی دیگه نه تا این حد گلابی
یا حضرت زهرا سلام الله علیها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
نبووووغ؟؟؟!!!!!!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
دوست عزیزی که مطلب بالا نابغه ..بیمار...شیاد... رو نوشتی.
حالا یکی حرفی زد و شما هم براش کلی نوشتید . حداقل یه خبری ازش برام بنویس .مرده یا زندس؟ گرفتنش یا در رفته؟ اصلا دنبالش هستند یا نه؟ گزارشی از شاگرداش تهیه کن. پیگیرش باش. یک وقت بچه مردم رو نگیرند بکشنش. ولش کنن بهترین مجازاته براش. خودش گفت اگه چیزی نشد مرا کذاب و ...بدانید. این بنده خدا انگشت نما شده تا هفت پشتش بسشه.
ممنون از شما
ناشناس
Kuwait
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
این بنده خدا به درمان نیاز داره. این یه مرضی روانیه و در همه دنیا هست که طرف متوحم می شه و ادعای پیامبری می کنه. لطفا این جواب به عنوان یه بیمار در نظر بگیرید نه ادم عقیدتی یا امنیتی و بعد از درمان اجازه بدید به اغوش خانواده اش برگرده.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
این شخص قطعا یک سری کتاب های فلسفی و عرفانی، دینی و مخصوصا روانشناسی خونده که تونسته با حقه بازی یه سری مرید برای خودش جذب کنه و با حرف هاش و صدای نسبتا عرفانی هم که داره مریدان متعصبی رو پرورش بده و از سادگی و بی سوادی شون سوء استفاده کنه
یکی از حیله های این شخص برای جذب مرید این هست که میگه کلاس های رزمی من رایگان هست
و تو یکی از فیلمهاش که والدین یه سری نوجوان توی یه همایش هستند میگه من رایگان کار میکنم و قصد دارم چندین نفر رو با خودم به خارج از کشور ببرم
قطعا چنین شخصی از یک گروه ضد انقلاب داره ساپورت مالی هم میشه
اکثر مریدای این شخص دختر و پسر نوجوان هستند
بدتر از همه مدیر شبکه سه سیما و اون رشید پور ... هست که با خنده دست پیش میگیرن که پس نیفتند و انقدر مسئله رو عادی جلوه میدن و با خنده این مسئله رو مضحک نشون میدن که اشتباه شون رو ماست مالی کنند.
با توجه به فیلم هایی که توی یوتیوب من از این شخص دیدم به نظر میرسه این فرد از قبل هم قصدی شیطانی داشته و با حرف های فریبنده خواسته اعتماد دیگران رو به سمت خودش جلب کنه.
درباره ی شخصی به نام عباس منش هم که وعده ی میلیاردر شدن در یک ماه میده هم مطلب بذارین تا مردم گول این شیادهای از خدا بی خبر رو نخورند.
این شیاد یک سایت داره و یک فیلم آموزشی داره که حدود 9 میلیون تومان میفروشه و متاسفانه سایتش خیلی پربازدید هست.
سعید
France
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
آقا عباس منش شاید نیستند. لطفا کمی اطلاعاتتون رو افزایش بدید. همون فایلهای رایگانشون رو گوش بدید به کلی نتیجه در زندگیتون می رسید. نیازی نیست چیزی بخرید عزیز
علی
United Kingdom
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
با سلام و احترام
بنده تمام فیلها و فایلهای صوتی عباس منش رو دیده و شنیده ام و تعدادی از افراد رو هم که فیلمهاش رو هم خریدند میشناسم. متاسفانه هیچ پیشرفتی که نداشتند هیچ پس رفت هم داشتند.
دوست عزیز سعید خان! لطفا کمی تفکر داشته باشید. در تمامی فیلمهای رایگان بخشی از صحبتهاش رو که تحریک آمیز هست منتشر کرده و ادامه رو ارجاع داده به اصل فیلمها و خرید آن. آیا شما مجموعه عباس منش رو خریده اید و آیا پیشرفتی در زندگی داشته اید. اگر داشته اید لطفا مستند و با مدرک منتشر بفرمائید تا بقیه هم بدونند.
ممنون
ناشناس
France
۰۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
من کاری به این ادم و ادعاش ندارم گرچه از خیلی نزدیک میشناسمش و بارها باهاش دیدار داشتم و اصلا اونو نابغه نمی دونم .بلکه بیشتر یه ادم حراف میدونم که از طریق چسبیدن به سلبریتی های دست چندم کم کم خودشو تا سطح رسانه ها بالا کشید .
نکته من اینجاست که ادعای وجود منجی و امام زمان اونقدر مضحکه که نه این ادم و نه الان بلکه هر کس و در هر زمان مطرحش کنه قطعا شیاد حساب میشه .
مریم
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
پس منتظر ظهور امام زمان هم نباش
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
از نظر من ادم جالبیه .
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
شما هایی که می گید ادعای منجی دروغه! من کاری به این شیاد نابغه یا هر چیزی ندارم. من اولین بار فیلم اینو پدرم نشان داد گفت این راسته؟ من تا آخر نگاه کردم. گفتم خودت چی فکر می کنی؟ گفت نه فکر نکنم. گفتم آمدن منجی الکی نیست. نشانه داره. کار خدا و دینشم با شعبده بازی فرق داره. حقیقت محضه.
اما شما مستضعفان فکری و بیچاره ها و یتیم هایی که میگید تفکر منجی دروغه. شما همونایی هستید که موسی عیسی و رسول خدا و کلا انبیاء و اولیا رو نفی کردید. شما حتی تاریخ رو هم درس نمی گیرید. واقعا دلم براتون میسوزه.
منتظر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
آیا سوار ابر هم میشود؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
یعنی شما نمی دانید؟
البته که می شود.
خوب هم می شود.
ناشناس
United States
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
خیر دکتر با بی آر تی تردد میکنن.
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
سوار خیلی چیزهای دیگر هم میشود عزیز ، ابر که چیزی فیزیکی و قابل رویت است ، اگر به فیلم ظهور ایشون نگاه کنید عده بسیاری ، انسان ، میبینید که ایشان همزمان به ذهن همه آنها سوار شده است و ذهن ، دیدنی نیست... ولی به نظر من با اینهمه قابلیت ادعای خدایی میکرد بهتر بودا... میتونست پیامبرم بفرسته. الان فقط خودش میتونه باشه خخخ
MMS
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
شنیدی میگن خدا خر را میشناخت بهش شاخ نداد ...
اینا همون خرایی هستن که خدا بهشون شاخ داده!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
احمدی نژاد هم میگفت می توانددنیا را رهبری کند خودش را منجی دنیا میدانست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
روحانی هم می گفت صد روزه کشور و اباد می کنه. ولی خوب ان حرفا کجا و این حرفا کجا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
احمدی نژاد هم میگفت می توانددنیا را رهبری کند خودش را منجی دنیا میدانست
محمد
-
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حرف مفت به احمدی نژاد چه ربطی داره شما بچسبید به روحانی با احمدی نژاد کاری نداشته باشید
ناشناس
United States
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
خاک بر سر بی سواد!

مراجع را دعوت کرد خخخخخخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چرا اینایی که صاحب سبکهای رزمی هستند بعد از یه مدت حالت مراد پیدا میکنند واسه شاگرداشون؟
شریف
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
باهوش نابعه که اصلا نیست حتی حرف زدنش رو بلد نیست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
شما حق ندارید خودتونو امام زمان معرفی کنید با چند تا بچه وزن کاراته باز راه افتادین آبروی امام زمان را دارید می برید. شما حق ندارید تفرقه میان مردم ایجاد کنید. یک جوری می گویید امام زمان هستین که آدم خنده اش میگیره. تو رو خدا اسلام و به مسخره نکشید.
مرتضی
United States
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
آقای دکترقلابی ! حال من هم یک پیشگویی میکنم ببینیم مال من درست ازآب درمیاید یا پیشگویی شما؟ اما اگر پیشگویی من صحیح بود باید به من ایمان بیاورید و در تواناییهای من شک نکنید!
پیشگویی من :
درآینده ای نزدیک تو را به صدا وسیما آورده و اعترافاتت را پخش میکنند. البته قبل از آن سربازان امام زمان تو را دستگیر و گوشمالی داده و سر عقل خواهند آورد. آنوقت است که در تلویزیون خواهی گفت از کرده ات پشیمانی و می خواستی مردم را فریب بدهی و از سازمانهای مختلف پشتیبانی می گرفتی! ببین کی گفتم!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
آفرین.خوب جوابشو دادی
گیج
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
درود بر مرتضی عزیز
آقا من اولین کسی هستم که بهت ایمان اوردم
خدایی پیشگوییت حرف نداشت
من اولین مریدیت
دمت گرم مرادجان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
نه بابا طرف اعدام میشه
کارنشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
معلومه حسابی سوزش داری از نابغه و مطرح بودن دیگران!
شما بیمارید که همه را با عینک خود برتر بین خودتان به خوب و بد تقسیم میکنید !
من این فرد (سایان) را نمیشناسم اما مطمئنم از شما با استعدادتر ,هنر شناستر و مردم دوست تر است و بخل و کینه را در قضاوتهایش کمتر دخیل میکند!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
در جواب کارنشناس هرکسی با استعداد و هنر شناس ومردم دوست باشد باید هر ادعای حتی امام زمانی بکند؟ اگر جلو ایشان را نگیرند آدم های ساده لوح مانند تو ودشمنان ایران ایشان را مانند ابوبکر بغدادی داعش دیگر بر علیه شیعیان درست میکنند از کجا معلوم تا حال زیر بنای آنرا درست نکرده باشند.
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
تا امثال شما باشه جرا ایشون ادعای امام زمانی نکنه اصلا باید ادعای خدایی بکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
ادعای امام زمان بودن میکنه بعد شما ها ازش طرفداری میکنید اول که اومدم این متنو خوندم گفتم یه دیوونه ای یه ادعایی کرده مردم که نفهم نیستن باور کنن همون چهارتا مریدشم به خاطر این ادعاش ولش میکنن میرن حالا واقعا با نظرات اینچنینی غافلگیر شدم خدا هداییتون کنه
منتظر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ان شاءالله خداوند با تعجیل در ظهور امام زمان بساط این مدعیان دروغین مهدویت رو از روی زمین برداره
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
شما بدون تحقیق،و شنیدن حرف هاش دارید منکرش می شید از کجا معلوم با امام زمان واقعی هم همین برخورد را نداشته باشیم.
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
تا امثال شماها باشه چر ایشون ادعای امام زمانی نکنه اصلا باید ادعای خدایی بکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
عزیزان این رو بدونید که هر که ادعا امام زمانی کنه باید گرفت چهار تا سیلی زد تو گوشش و ولش کرد . هر که ادعا کنه باید گرفت و نمیگم اعدام ولی حالشو باید گرفت . تا کی؟ تا زمانی که کسی امد و نتونستیم سر بلند کنیم تو صورتش چه رسد به سیلی . اون امام زمان واقعی. پس نگید اگه اصلیشم بیاد میگیرن ومیبندند و میزنندش چون باید این کار رو کرد تا وقتی خودش امد و هیچ قدرتی نتونست بگیر و ببنده و بزنش معلوم بشه این امام زمان واقعیه.
ناشناس
Spain
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بالاخره امام زمان اصلی هم که بیاد میگه من امام زمانم اونم مثل بقیه آدمهاست
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
در جواب شما دوست منتظر چند نفر مطالبی گذاشتند که در صدد پاسخ به آنها برآمدم...
دوستی میگه چرا بدون تحقیق و نشنیدن حرفهاش داریم ردش میکنیم.
در پاسخ به این دوستمون اولا ایشون در همین ۶ دقیقه حرفهاشو زد و از آنجائی که میگن آنکس که سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد، با همین ۶ دقیقه عیوب خودش رو نشون داد. شما هم برای درک بیشتر عیوب سخن این فرد به روایات معصومین مراجعه کنید...
دوستان ناشناس دیگری هم اظهار نظر کردند یکی مبنی بر اینکه هر مدعی را باید سیلی در گوشش زد، خیر، امام زمان عج برای منتظران واقعی آنچنان آشکار و صریح سخن خواهند گفت تا به دل هیچ منتظر مؤمنی شک راه نخواهد داد مگر اینکه پایه های ایمان در دل مردم ضعیف باشد که با شک و تردید این سخنان رو قبول کنند. هرچند حضرت برای ایشان و یقین قلبی بقیهء منتظران نشانه های الهی آشکار خواهند کرد.
و اما دوست ناشناس بعدی که فرمودند هر کسی بیاد همین ادعاها رو میکنه، باید گفت که خیر، اگر منتظر واقعی هستید، ایمانتان را به خدا و ۱۴ معصوم علیهم السلام تقویت کنید و روایات مربوط به ظهور و نشانه های ایشان را مطالعه کنید تا هنگام ظهور به چه کنم چه کنم نیفتید.
ان شاءالله خداوند ایمانمان را راسختر گرداندن و به همهء ما قدرت درک حضرت و پیوستن به ایشان را بدهد.
عادل فردوسی پور
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
سلام به طرفداران و دوستان و حماسی سازان عرصه نقد و همچنین مخالفانم. من عادل فردوسی پور اعترافات خود را با زانو زدن به پیشگاه مردم ایران ابراز میدارم. مدتی است که از برنامه نود سوء استفاده کرده و بیشتر زمان برنامه که مربوط به ورزش فوتبال و هیجانات و شور فوتبالی میشه و باید پرداخته بشه، صرف امور خیریه و گلریزان و مسائل زندان ها و دردهای اجتماعی و اقتصادی و مسائلی که باید در برنامه ای مستقل از این برنامه باشه رو تدوین و تهیه کردم . البته جا داره بگم بی شک به شخصیت سازی بهتر من و محبوبیت ام افزوده . من اشتباه کردم که حد و مرزی برای نود قائل نبودم و اشتباه کردم اگه باعث بی حوصله گی و عدم جذب صحیح مخاطب خود نسبت به اصل برنامه شدم. من هم مثل خیلی از افراد جامعه در حال توسعه ظرفیت لازم برای مسئولیت پذیری و تدوین درست برنامه رو نداشته و کاملا در حال این بودم که شاید بهتره فقط زمان برنامه حفظ بشه و مردم ایران هم چه اهمیتی دارند که برنامه نود ببینن یا فقط منو و برنامه های قتل و جنایت و گلریزان و مستندهای بی ربط ورزشی. بهتر بود اگه هم ازنگاه مثبت دیده بشم تمام این مسائل انسان دوستانه رو در زمانی دیگه و فضایی دیگه و یا برنامه ای دیگه تجربه کنم و حداقل احترام مخاطب خود رو حفظ کنم . حیف که برای رسیدن به آرمان خودم حق خیلی ها رو ضایع کردم و ننگم باد. ولی پول تمام کارهایی رو که کردم گرفتم هم مستند اجتماعی هم مستند سیاسی هم مستند فرهنگی و حواشی قتل و دزدی و پرونده های خفن و ..... هر روز هم به محبوبیتم اضافه شد . اینجا ایرانه و بهترین جا برای پیشرفت من
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
شما که معلم اخلاق شدین از همه بی اخلاقترین بخاطر اینکه خودتان رو جای اقای فردوسی پور معرفی میکنید،پس شما صلاحیت نقد کردن ندارید.
خودشکن،اینه شکستن خطاست
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
فردوسی پور یکی از معدود مجریانی هست،که واقعا معلومه برای برنامش وقت میگذره ونود واقعا یک برنامه حرفه ای است، این مبحث هم به فردوسی پور ربط نداشت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
جناب آقای عادل فردوسی پور من هم درد دلی زیادی دارم اگر بگویم به حالم گریه میکنی انقدر حقم را پایمال کردند که داستانم رااگر بنویسم یک فصل کتاب میشود. پس بگیر بخواب
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
والا این آدم که ادعای امام زمانی کرده اگه این قدر باعث ترس و حکم اعدام در موردش بشه اگه خود امام زمان واقعی بیاد چقدر ترس تو دل بعضی ها خواهد انداخت و چه حکمی براش خواهند برید!!!!
ناشناس
Netherlands
۰۴:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
جناب ید الله فوق ایدیهم معنیش میشه دست خدا بالای همه دست هاست و خداوند به فکر فرستاده خودش هست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
گفتید نمیتوان بدون نبوغ خود را به رسانه ملی رساند
والا تا اونجا که ما میدونیم تنها شرطش عقب مونده بودنه
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
دمت گرم . درست گفتی
فرامرز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
راست گفتی یکی مثل امیرعباس کچلیک کجاش نابغه اس که اومد تو رسانه ملی؟ تازه ماهی خدا تومن هم درآمدشه. این یعنی اوج بی نظمی و عقب ماندگی جامعه و در راس همه اونا مسئولین.
کرامت
Germany
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
به نظر میرسد شبکه های جاسوسی مختلف از سالیان سال روی ایشون کار کرده اند . اگر بر مبنای چهارچوبهای وظیفه ای مسئولین امنیتی کشور بررسی های لازم را انجام دهند و به اصل منبع جاسوسخانه ساز پی ببرند . بدون شک از وهابیت غافل نشوید .
مجی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
بابا هر چیزی که میشه سیاست خارجی یا شبکه خارجی یا ساپورت مالی خارجی رو بهش نچسبونین. من نمیگم این واقعیه یا دروغیه. حداقل برای اثبات خودش بهش فرصت بدید. این همه دزد و هرزه تو جامعه است حداقل بذارید یکی حرفشو بزنه هرچند به دروغ.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
برای اثبات چه چیزی بهش مهلت بدیم؟تا الان ما هر چی حدیث و روایت دیدیم امام زمان از مکه ظهور میکنه از خونه ی کعبه و البته اونم نشانه هایی داره که کاملا قابل تشخیصشون میکنه برای همه مگر اینکه از روی عناد بخوای قبول نکنی بعد چی شده که یهو امام زمان تصمیم گرفته از ایران ظهور کنه رو نمیدونم خودتون خندتون نمیگیره از اینقدر ساده لوحی؟
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
من مطمئن نیستم این آدم پشت داشته باشه علی الخصوص بیگانه . ما هم یه ... نامی داشتیم تو دانشگاه که علی رغم اینکه شدیدا مشکلات روانی داشت ولی گروه تشکیل داده بود و کلی دختر و پسر دورش بودن و کلی از اساتید حتی . اتفاقا شباهت ظاهری کمی با اینم داشت . اون آقا هم بعد یه مدتی ادعای دکتر بودن و تالیف کتاب و... همینطور داشت میرفت بالا که گرفتن بردنش خدمت سربازی و دمش از دانشگاه کوتاه شد. میخام بگم اگه اونم میموند احتمالا حدود 10 سال پیش ادعای امامت میکرد حتما.
این طور آدما خودشون هم زندگی سختی دارن و فشارهای عصبی زیادی رو تحمل میکنن . این سایان هم همینه ، از یه بیماری روانی رنج میبره ، با ادعاهای کذب و چاپ دری وری خودشو مطرح کرده . صد البته با استفاده از حماقت صداو سیما به جایی رسیده که ادعای امام زمانی کنه و شک نکنید الان خودش نمیدونه شیاده و واقعا فک میکنه امامه... اینا همش از ضعف جامعه هست که همچین بیمارایی راحت توش رفت و آمد میکنن و حتی بزرگ میشن تا حد رسانه ملی
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
سلام و درود فراوان

پاسخی به دکتر سایان(محمد حسین پور) که بلاخره در مسیر ارتقاء بینش دعوی ظهور و مهدویت کرده است!:

تاریخ بشری به روشنی نشان داده، هر متوهم پیامبری و رهبری و امامت مادی یا معنوی وقتی با وسوسه، تحریک و هیجان آفرینی، مردم ظاهر بین و احساساتی را در آغوش گرفت، بلاخره سالها، هم خود و هم نسل مقلد و عادت زده ی ایشان را سخت به هلاکت نام خود افکند.

عزیز متوهم، خواهی نخواهی دوره ی بازی احساساتی با کالبد روان انسان های ظاهر بین به پایان رسیده و لذا چنین نمایش های تکراری و بازی های برنامه ریزی شده در اسرارخانه های شبکه ی قدرت(مادی و معنوی)، برای فریب بشریت دیگر اثری ندارد.

از منظری دیگر
بطور یقین این نوع الهامات ذهنی وسوسه انگیز از طریق هوشمندی فراکل نگر، فقط و فقط آزمون راستی سنجی هر مدعی ارتقاء بینش و کمال است؛ تا بلاخره مغرور و متعصب و طمعکار قدرت فقط خود، خود را بشناسد. همین

شکر بیکران
ناناز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
با اینکه از حرفات چیزی سر در نیاوردم ولی لایک
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
قلبم شکست، وافعا انسان مهربونی هست و این حرف هارو از سادگی میزنه. ذهن خیلی حساس و آسیب پذیره، بهتره به جای اعمال قانون درمان بشه. از همچین افراد نابغه ایی باید استفاده بشه
اشنا
France
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ولی این جملش که امام زمان اگه وجود داشت که نداره و اگه باشه که بیاد مستقیم تو زندانه
اصغر بی دندون
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
از کجا میدونی زندان نیست؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
هر کی اومده رسانه نابغه است! مجریاتون مخصوصا خیلی نابغه ان !
پروین
Greece
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ادم نمیره چه چیزا که نمی بینه .امام زمان ترک
مهدی
United States
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
دمت گرم
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
ادمین عزیز واقعا برات متاسفم
توهین به ترکا رو تایید میکنی ولی حرف حساب منو نه ، از طرف خودم و بقیه ترک ها حلالت نمیکنم
مستفیض
United States
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
این بنده خدا آیا از افرادی که قبلا ادعای پیامبری و حتی خدائی کردن اجازه ظهور اخذ کرده یا نه؟ حتما جواب نه هست بنا بر این بهتره اول سری به تیمارستانها و محل نکهداری از بیماران روانی که خیلی هاشون ادعای پیامبری و حتی خدایی دارند بزنه و اجازه لازم رو از اون مقامات اخذ کنه بعد بیاد خودشو معرفی و مطرح کنه.
ایران
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
همه چی یه طرف اینکه طرف متولد سال شصته یه طرف دیگه تو رو خدا هرکی فهمید گافشو بگه من یه گاف بیست ازش گرفتم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
البته خیلیهاشون جانباز دوران جنگ هستن .نمونه اش داماد خود ما یه روز خداست یه روز امام زمان . مسخره جانبازان کار درستی نیست
یاسر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
نمادین داره پیامشو میرسونه که اینا همه ...
ناشناس
United States
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
افرین درست گفتی
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
زنده باد یاسر عزیز...
رضا
United States
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
زنده باد یاسر عزیز. عالی گفتید
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
زنده باد یاسر عزیز. عالی گفتید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
بی سوادا! تو فیلمش میگه به خاطر تشابه اسمی با امام زمان تحت تعقیبه. در ضمن من از خیلیا شنیدم کتابشو خوندن خودش با صاحب الزمان درد دل میکنه. منظورش از امام زمان، امام«پیشوا،رهبر» این زمان هستش. بهتره کتابشو مطالعه کنید و زود قضاوت نکنید.
صادق
United Kingdom
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
باسلام
کم نیستن کسانی که با موفقیت در زمینه ای و جلب توجه تعداد از عوام ادعای امام زمان بودن کردن .در همین چند ده گذشته مردی که واقعا رزمی کار و صاحب سبک بود خودرا پرفسور وبعد امام زمان معرفی کرد.تمام دوستان که چند سالی رزمی کار کرده باشن وقتی ضربات و حرکات این اقا رو ببینن میفهمن که حتی یک رزمی کار خوب هم نیست.منو یاد پرفسور میرزایی انداخت
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
من به عنوان خالق آسمان و زمین و پروردگار جهانیان اعلام میکنم، هرگز به دکتر سایان اجازه ظهور ندادم، پس ای مردم از او اطاعت نکنید که از رحمت من خارج شده.
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
داداش امین آباد آشنا دارم.معرفی میکنم لای مریض بستریت کنن
ایران
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ای خالق جهان هستی معجزه ای کن تا به خواسته ای که خودت هم می دونی حقه برسم
شاهرخ
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
نه خیر حمیدخان من خداوند هستم وتورا دروغگو ودکترسایان فرستاده من نیست ای مردم به من گوش کنید روایت داریم ان چنان افراد میان وخود رو امام زمان معرفی می کنن که وقتی خود اقامیاد باورش ندارن
نقی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
ای خالق آسمان و زمین لطفا هر چه سریعتر تنبیهش کن. ممنون
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
عاااااالی بود. مگه ما چیمون از اون کمتره...
ولی جدی از لحاظ علمی شاید بالا باشه، باسواد باشه، هرچی... ولی حرفاش خیلی خامه و بوی ناپختگی میده... انگار یکی زیادی هندوانه گذاشته زیر بالش...خودش نیست... اگه عمقی ازش سوال بپرسی میمونه. جواب دقیقی برای خیلی چیزایی که ادعا میکنه نداره...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
تو نویسنده این متن با چه دانش و دلیل و برهانی می گوید که ناپلئون هیل شیاد بوده؟ اطمینان دارم که فرد بسیار کوتاه بین و مغرضی هستی. اگه ذره ای به آخرت اعتقاد داشتی راجع به بزرگان یاوه گویی نمی کردی.
ناپلئون هیل کیه،؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
ناپلئون هیل کیه؟؟؟
مجید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
کاملا درست گفته. ناپلئون هیل یک شیاد بزرگ بوده. اگر انگلیسی میدانید این تحقیق محققانه و مستند را بخوانید. البته بسیار طولانی هست https://paleofuture.gizmodo.com/the-untold-story-of-napoleon-hill-the-greatest-self-he-1789385645
طرفدار ناپلئون هیل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
منم کاملا با نویسنده متن مخالفم..چرا نویسنده کتاب رو شیاد میدونی؟ خود دکتر آزمندیان با خوندن کتاب ناپلئون هیل الان یکی از ثروتمندان ایرانه..و هزاران نفر دیگه... واقعا متاسفم.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
حالا تا ده ابان ببینیم چه میشه
محدثه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
خدا همه رو به راه راست هدایت کنه
اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
والله خیلی جالبه. ایشون بخدا مریضه. من میگم فردا شاگردانش را میاره میگه این یعقوب ابن یوسف پیامبره تا برسد به ....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
نه بابا از اونجایی که مسیح همراه امام زمان میاد یکیشونو میاره میگه مسیحه یه عده جاهلم ازش حمایت میکنن
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
عوارض صنعتی و سنتی باهم این میشه دیگه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
خوشم میاد واردی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
ابن که دیپلم هم نداره چه برسه به دکتری
نازی معصونی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
الان این آدم کجاست اصلن ؟امام زمان که فرار نمیکنه
مهران
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
فقط آخر کلیپش. اگه روز موعود نیومدم حتما جلومو گرفتن. وگرنه دروغ نگفتما
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
تو ایران اگه یه خانم دچار نوعی اختلال شخصیتی بشه خودش را حضرت فاطمه میدونه و اگه شخص مرد باشه میشه امام زمان. تو همه جا از این مریض ها هست تو اروپا هم تند تند حضرت مسیح میاد بیرون چون در ایران اولین بار بود که مدعی قبل از ظهور تو کانال دولتی تبلیغ شد صدا راه انداخت. نگران نباشید.
نورمحمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
مطرح شدن امثال حسین پور آنهم به این شکل و عناوین، ضمن اینکه مایه تاسف و تاثر است، نشان از جهل و بی بصیرتی بخش زیادی از جامعه ما دارد ، جامعه ای که حتی در تشخیص سود و زیان مادی خود بصیرت لازم را ندارد و تصمیم گیری درست و قاطع ندارد چه رسد به مسائل دینی و علوم انسانی و ذهنی که عرصه پر تلاطم امواج شک و تردید و وسوسه و هیجان و قبض و بسط است . چند نکته در مورد این شخص قابل توجه است؛ اول اینکه بدون حمایت یا برخورداری از منابع مالی محکم و مستمر به هیچ وجه نمیتواند حتی در عرصه هنرهای رزمی و تشکیل کلاس و جمع کردن شاگرد قدم بگذارد دوم اینکه هرکس به کلمات و صحبتهای او و حتی نامهای بی معنی که روی آثارش گذاشته دقت کند آن را مملو از تناقض و بیهوده گویی و سخنان بی ریشه و اثبات نشده و پراکنده خواهد دید علی الخصوص اگر مخاطب بهره متوسطی از سواد دارا باشد. در نهایت اینکه این فرد با این طرز بیان و فکر یا بیمار روحی و روانی است که در این صورت بعید است از جانب دشمنان و بدخواهان اسلام و شیعه و ایران حمایت شده باشد یا اینکه واقعا با حمایت دشمن در صدد ضربه زدن به این نظام و مذهب است و اهداف مختلفی با درجه اهمیت متفاوت را دنبال می کند که ممکن است اولین و کمترین دستاوردش همین تجمع افراد به دور او و غفلت از حقیقت دین و مذهب و به دنبال آن زیر سوال بردن اصل مهدویت و انتظار و ... باشد که متاسفانه ظاهرا در جمع اطرافیانش این اتفاق رخ داده است. والله العالم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
مردم منم حضرت عباس هستم! از ۱۰آبان تا ۱۴ آبان با امام زمان خدمتتون می رسیم!
ایران
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
سلام می خوام چند تا نکته بگم و خواهش کنم روی حرفهام فکر کنید
من با ادعای یک الف بچه کاری ندارم طرف متولد سال شصته چجوری می تونه مهدی موعود باشه با این قضیه کار ندارم
یه گاف بزرگ تو صحبتاش بود نمی دونم گرفتید یا نه نمیگم که خودتون کشف کنید از این هم فعلا بگذریم
امام زمان کسیه که ما شیعیان اعتقاد داریم وجود داره و منتظرشیم خوب؟ حالا اگر واقعا خود خود امام زمان ظهور کنه واکنش چه خواهد بود
من که شخصا فکر می کنم تکفیر میشه توسط همین مردمی که الان ادعای منتظر بودن می کنن
یه نکته دیگه چرا دویست میلیون نفر شیعه در جهان وجود داره ولی امام زمان فقط سیصد و سیزده تا یار داره؟؟

خدا می دونه که من این حرف رو در حمایت خود حضرت ولیعصر زدم نه این شخص اما اگر امام زمان ظهور کنه باور کنید انکار میشه
خودم شخصا ادعایی ندارم که جزء اون سیصد و سیزده نفر باشم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
چرا همه گیر دادن به امام زمان . این یارو که نگفت من امام زمانم... گفت من یک ناجی هستم از طرف خدا که از ملت کمک میخواست با انکه ناجی واقعی که فرستاده باشه خدا رو داشته باشه کافیه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
دوست عزیز حرف شما درست ولی ما نمیدونیم منظور از ۳۱۳ یار چیه شاید منظور ۳۱۳ فرمانده باشه که هر کدام بفرسته یه ماموریت با لشکرهای فراوان شایدم ۳۱۳ نفر رو به حکومت نقاطی برسونه زیر نظر خودش . شاید ۳۱۳ نفر بدون معجزه و مدرک بدون حرف و حدیث یارش بشن بعد که مدارکش رو تحویل داد بیشتر میشن . و هزار شاید دیگه. فکر بد نکن . اگه اینجور فکر کنی به جای میرسی که میگی پیامبر چرا با ان همه عظمت و بزرگی گفت جانشین من علیست ولی تا فوت شد همه گفتن ولش حالا چیزی گفت؟!؟یعنی پیامبر نتونسته چند نفر یار تربیت کنه حرفش رو زمین نیفته ؟؟امام خمینی چطور نقل قولی ازش شد جانشینش رهبر کنونی شد؟؟!!ولی پـــــیامــــبر نتونست؟؟!!؟؟ امید وارم به اینجا نرسی چون اینها هم همه جواب قانع کننده و درستی دارند. که فقط کوته فکران به اونا می اندیشند.
البته فکر نکنی اینو میگم که خودمو داخل اون ۳۱۳ نفر جا بدم ها ! نه من رسته ام توپ خانه اس همون توپ چی میمونم هرجا گراه بده از ما شلیک از خدا به هدف زدن .
یا حق
ناشناس
Netherlands
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
عزیز من اون 313 نفر یاران نزدیک امام زمان هستند و اونها کامل شدند یاران و اصحاب معمولی امام زمان هستند که هنوز کامل نشده اند و لطفا قبل کامنت گذاشتن هم مطالعه ای هر جند کوچک بفرمایید
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
عزیزم اولا اینکه امام زمان وقتی میاد که 313 یار داشته باشه و با وجود این 313 یار کل دنیا رو میگیره پس نیازی به حمایت ندارد دوما وقتی که امام زمان ظهور کند حتی اگر دنیا هم روبروی او بایستد کسی نمی تواند به او آسیبی برساند. علت غیبت هم همینه که شرایط مهیا نیست و یاران به تعداد کافی نیست و قدرت کافی نیست ولی در زمان ظهور همه شرایط مهیاست پس شما خیالت تخت.
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دوستان عزیزم منم با نظر دوستمون موافقم
فکر می کنید وقتی آقا بیاد به همین سادگی تشخیص می دیم که راست میگه مگه نشنیدید که تو احادیث داریم بسیاری از علمای دین جزو مخالفان حضرت هستند و اون چیزی که حضرت میگه در حدی با مبانی شناخته شده و موجود از اسلام مغایرت داره که میگن دین جدیدی آورده
اگر به همین راحتی میتونستید تشخیص بدید که امام زمان مجبور نبود این همه جنگ کنه یا خون ریخته بشه
البته اینکه خیلی از مردم جذب افرادی مثل سایان میشن رو نباید از نا آگاهی اونا دونست شاید بیشتر بخاطر این باشه که مردم از بی عدالتی و فقر حاکم بر جامعه هست که بدنبال منجی می گردند
ایران
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
آقا یه درخواستی دارم

سازمان اطلاعات و امنیت کشور!! سربازان گمنام امام زمان

تورو خدا تو رو خدا تو رو خدا شما رو به امام زمان قسم میدم اگر این فرد رو دستگیر کردید قبل از این که بکشیدش من یه کاری باهاش دارم باید به چند تا سوال من جواب بده
ولی من یکی دو تا سوال هم از شما می خوام شما ازش بپرسید ازش بخواید مزار حضرت زهرا رو دقیقا نشون بده اگر امام زمانه باید بدونه و ذولفقار حضرت علی رو باید داشته باشه دو تا سوال شخصی هم من ازش دارم سر جدتون منو باهاش روبرو کنید من آرزو دارم سوالی که تو دلمه رو از همه کسانی که ادعای امام زمانی می کنند بپرسم
هرکس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
خدا شفات بده... تو خودت هم مشکل داری با این سوال‌های مسخره‌ات
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
باعرض سلام
من هم لازم دانستم ی نظری هم بنده بدم، وای برحال کسانی که طعمه ی چنین آدمایی میشن.منجی عالم بشریت یک نفر هست وآن هم حضرت حجت بن الحسن(ع) هستند،من تا حالا عارفی ندیدم که درکنارش بی حجاب باشه یا مدرکش را از ترکیه گرفته باشه.والسلام
پرویز
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
عجله نکنید تاریخ و زمان همه چیز را روشن میکند...
سید امین
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
من در سایت دانشگاه سابانچی ترکیه سرچ کردم، رشته ای تحت عنوان استاتیک پاتولوژی یا استاتیک پاتوبیولوژی وجود نداشت.
اصغر
United Kingdom
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
مسلما جزو نوابیقه. یعنی بدجور بیقه. البته به نظر من کسی که به این فرد میگه نابغه هم مشکلش کم نیست.
سید امین
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
من نمیدانم کسی که انقدر نابغه است، آیا لحظه ای فکر نکرد که امام زمان، از نسل عرب هستند نه از ترکان آذربایجان و قطعا باید به زبان عربی صحبت کنند نه فارسی سلیس؟
ناشناس
Netherlands
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
عزیز من از نسل عرب هستند درست ولی امام به همه زبان ها مسلط اند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
بله امام زمان به همه ی زبانها قاعدتا به خاطر علم الهیشون مسلط هستن سوالی که پیش میاد اینه که این امام زمان قلابی چندتا زبان مسلطه؟میتونه با هر مردمی به زبان خودشون حرف بزنه آیا؟یا همین فارسی و ترکی را هم از صدقه سر زادگاهش بلده؟
مبصر
United States
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
من فقط هلاک اون تِم سبزشم که از قبل ورداشته بود
neda
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
اینم سوژه ی جدیده که مردم سرگرم بشن حواسشون به بدبختیاشون و فلاکتی که گرفتارشن نباشه . واقعاً تا کجا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
سخنی از راننده تاکسی
مینا
Germany
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
دمت گرم ناشناس عجب جوابی دادی...سخنی از راننده تاکسی
arb
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
*اگر فردای آن روز موعود نیامدم خلف وعده نکردم،راهم را بسته اند،چاره فریاد روز و شب شماست،دیگر انتظار هیچ منجی نکشید که نخواهد آمد* ظاهرا هدف ضربه زدن به مهدویت و انتظاره.
اینکه حساب شده و با برنامه این کارا رو کرده که مشخصه.
فقط باید کتابهاش رو بازنگری کرد که معلوم بشه چه چیزایی توسط کتابهاش به خورد ملت داده یا می خواد به خورد ملت بده.
همچنین باید بررسی بشه که از کی و توسط چه افرادی اول مطرح شد و حلقه های زنجیر شهرتش رو به هم وصل کرد که معلوم بشه،
از کجا آمده بود،آمدنش بهر چه بود.
البته از این فرقه های به ظاهر معنوی ولی در باطن ضد معنویت و شیطانی کم نبودند،ولی این مشکوک به ارتباط با بهاییت و اسرائیله و بعید نیست از مرز ترکیه فرار کرده باشه.
نوشبن
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حیف این جوون که مخش ترک خورده.خدا شفا بده
عطا
United States
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
به نظر بنده این ادم نه جایگاه علمی خاصی داشت ونه اینکه ورزشکار خوبی بود وکلی گویی وسفسطه می کرد این سبک جدیدش هم هیچ معنا ومفهومی نداشت واز واژه های تخیلی استفاده می نمود مثلا کسانی که رزمی کار کردن ضربه پا فرانکی یا فیلیپینی یا ضربه مشت تو بکس معنی داره این بدون ایکنه داری سبک خاصی باشه گرفته بود این اصطلاحات عوض کرده بود وهر بچه ای کوچلویی هم میتونه چنین کاری بکنه
فواد
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
سرمنشا درست كردن فرقه ويادعاهاي دروغين اكثراازهنداومده ودرطول تاريخ اكثرا ديده شده بوسيله تصوف اومدن ومردم روجذب خودشون كردن ومردم زيادي روجذب خودشون كردن وبه قدرت رسيدن مثلا شيخ صفي الدين اردبيلي ابتدا به حضور يك شخصي دركردستان عراق رفت ومشاهده كرد كه اين شخص به هند رفته وازانجا تصوف را اورده وبه دين اسلام واردكرده وروشهاي مرتازهاي هندي را اموزش داده وبراي خودش يك طريقت تاسيس كرد خب شيخ صفي الدين نيز همين روش را انجام دادولي باهدفي ديگرانهم متحدكردن مردم وتاسيس يك سلطنت بنظرمن اين شخص نيز بامطالعه وتحقيق وازروي برنامه ريزي ونبوغ سرشارش دقيقا داردهمان كارشيخ صفي الدين راانجام ميدهد وهدفي جز به قدرت رسيدن ندارد البته امكان اينكه اختلال رواني هم دروي بوجودامده باشدهست وبخاطر موفقيت هايي كه بدست اورده احساس كندكه انتخاب شده ودر روياهايش چيزهايي راببيند كه اوراتحت تاثيرقرارداده باشد هم زياد است
Emad.bashardoost@gmail.com
Germany
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
بنده سالیان زیادی مربی ورزشهای رزمی بودم و در چندین سبک هم تخصص دارم
با توجه حرکات و تکنیکها ای که از ایشون در کلیپ دیدم، ادعای استادی و بهترین استاد رزمی بیشتر شبیه به یک جوک هست تا واقعیت، تکنیکهای ایشون در سطح یک فرد با نهایت چند سال تمرین متوسط یک رزمی کار بسیار متوسط هست حال باقی ادعا های ایشون بماند
پروفسور بالتازار
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
آخر نفهمیدیم از 10 تا 14 آبان قراره آسمان چه کوفتی بشه؟!!!
ولی انصافا بازیش از شهاب حسینی تأثیرگذار تره و اگر ادامه بده حتما اسکار میگیره البته تابحال که بنده خدا کلی هزینه فیلمبرداری کرده
بنظرم بیشتر شبیه (سوپر من) هست تا (اسپایدر من) چون اگر دقّت کنید در عکس پرواز کرده بود.
آخر نگفت کدوم آرایشگاه موهاشو میزنه؟
واقعا که ما ملت اسکولی هستیم ...
ایران
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
سلام. دهم تا چهاردهم آبان چه اتفاقی افتاد؟؟؟ اتفاقی نیافتاد یا من خبردار نشدم؟
majid
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حالا چرا این امام زمان باید از ایران ظهور کنه و بگه رهبرتون (رهبر ایران) به فکر خودش و دوروبریاشه !!!!!
مساله ی مهمتری تو دنیا برای این مهدی موعود وجود نداره؟؟ اگه نابغه بود اینطوری جانبدارانه حرف نمی زد ...و معلومه داره جهتدارانه عمل میکنه ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
واقعا کاری به این آقا و ادعاش ندارم ولی همه یکم فکر کنید امام زمان واقعی عج چطور بیاد و چی بگه ما میپذیریم که خود موعوده؟ واقعا به هرصورتی بیاد مخصوصا تو این زمونه هیچکس باور نمیکنه و پذیرا نیست مگر همش معجزه رو کنه تا شاید باورمون بشه،واقعا خیلی سخته دلت بخواد بیاد ونتونی وقتی اومد قبولش کنی،از اون روز میترسم
ایران
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
این حرفت دغدغه همیشه منه خیلی بهش فکر می کنم هر چی سعی کردم امتیاز مثبت بدم نمی دونم چرا نشد
سید سجاد
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
زحمتی می کشم از مردم نادان که مپرس.
فهیم
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
جناب منجی حالا کسی بهت ایمان بیاره باید بگه اووسس یا لبیک؟؟ راهنمایی لطفا.خخخخخخ
ساناز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
خدا خیرت بده کلی خندیدم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
حضرت عباسی خیلی خوبید.
کامنت ها رو که خوندم کلی خندیدم.
این کامنتو خوندم پوکیدم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
ولی چرا گفت اگر نیامدم ....راهم را سد کرده اند...
اگه منجی هستی و از طرف خدا نباید میگفتی راهم سد بشه دیگه نمیتونم بیام !؟!؟ بازم اگه میگفت (چون خدا با من است راهم برای رسیدن با شما پر خطر اما از جانب خدا برای من امن است)بازم میشد یه جای دلم بزارمش . کسی که همراهی خدا رو داره نه از فرعون میترسه نه از بزرگان کعبه و نه از امپراطوران روم . همه فرستادها و منجیان در خطرناکترین مکان اعلام رسالت کردن چون خدا پشت شون بوده . حالا شما داخل کوهستان تک و تنها اعلام کردی مشکلی نیست ولی چرا میترسی راهت سد بشه و خدا نتونه کاری برا در هم شکستن سد مقابلت بکنه ،جای علامت سوال بزرگیست
التماس دعای خوب رویان جهت شفا منجی عزیز
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
درسته موسی در دربار فرعون و رودر رو و پیامبر هم در جمع بزرگان مکه که در یک جا گرد هم اورده بود اعلام رسالت کرد. برای اونها هم با شرایط زمان خطر مرگشون صددرصد بوده ولی چون خدا رو داشتن باکی نبوده.حالا بگذریم از موسی که ترسید تنهایی بره و از خدا خواست برادرش همراهیش کنه ولی بازم رفت با انکه حکم مرگش بخاطر کشتن یک مصری از قبل صادر شده بود.بله خدا که پشن و پناهت باشه خبری از سد و خاکریز و میدان مبن نیست
ناشناس
Netherlands
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
جناب گل گفتی
الهام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
مگر ما اعتقاد نداریم روزی امام زمان ظهور میکنه؟ خب امروز همان روزی است که ظهور کرده..امام زمان چجوری باید ظهور کنه که مردم باورش کنند؟ چجوری ظهور کنه که به شیادی متهم نشه؟ آیا ما تکلیفمون با خودمون روشنه؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
اصلش همینه بانوی گرامی . باید باورش نکنیم شیادش بنامیم چون دکتر سایانها دیده ا یم و اون بهمون حق میده و در چشم بهم زدنی دلها صاف او میشن و حقانیتش رو کمتر از ثانیه بر جهان اثبات میکنه. اگه قرار بود هر که گفت مهدیم ما باور میکردیم و شیادش نمیدونستیم الان سایان ۳۱۳ همین امام زمان بود.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
روایت داریم انقدر منجی دروغ گو میاد حال در هر دینی مثلا اسلام امام زمان مسیحیت حضرت عیسی وووو که وقتی واقعا همه باهم برای نجات بشریت ازظلم میان که دیگه کسی باور نمی کنه وهمه می خوان اونارو بکشن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
مثلا یکیشو بگو ؟؟؟
کدام روایت ؟ این چه حرفیه ؟ این واکنش ما در برابر امام زمانهای دروغینه . اصلیش بیاد لبمون میچسبه به اسفالت شک نکن چون. امدن اصلیش رو ندیدیم فکر میکنیم اصلشم بیاد اینجوریه .؟؟! ما فقط امدن الکیا رو دیدیم و واکنش به حق مردم نسبت به اونها. روایت برره ای از خودتون در و نکنید لطفا
قاسم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
شما وقتی منتظر آمدن کسی هستید با کوچکترین صدا به استقبال میروید انتظار واقعی اینه.. متاسفانه دوگانگی در گفتار و کردار دوستان منتظر ثابت میکند خودشون هم به پندارشون اعتقاد ندارن
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
چند سال پیش دادستان قم گفت ما چند نفر گرفتیم که همگی ادعای امام زمان میکردند. یکی رو هم گرفته بودیم میگفت من پیغمبر اخر زمان هستم گفتیم یک ادعایی بکن که تو روایات باشه الان چند نفر ادعای امام زمان میکنند گفت اونا همشون دروغ میگن. گفتیم چطور گفت اگه راست بود باید از من اجازه میگرفتند الان چند سال اب خنک میخورند. این اقا هم باید ثابت بکند گفته ۱۰ ابان تا ۱۴ ابان ۹۷ اسمان به حقانیت من معجزه میکند منتظر اون روزیم.
مالک
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حالا بزارین یه کم صبر کنیم شاید خود امام زمان باشه .
مگه ما اعتقادنون بر این نیست که یه روز اون می یاد خوب شاید همین باشه
یا اصلا نیست یا اگه هست خوب باید یه روز بیاد .
این بیچاره هم گفته دهم تا چهاردهم آبان آسمان گواهی میده.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حیف.. بازیگر خوبی ازش ساخته میشد
سردار
United States
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
ایشان مانند شهره حضرتی است کنترلش نکنند برای افراد ضعیف النفس و خرافاتی ایده خوبی میشود. امنیتی ها جمعشون کنند لطفا تا گندی نزده اند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
صداوسبما عامل گسترش حقه بازی
فخرالدین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
از کجا که ادعایش درست نیست؟ ممکنه واقعا امام زمان (ع) باشه!
ناشناس
United States
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حالا که نمی خواید سایان ظهور کنه منم ترامپ رو می یارم تا ظهور کنه!!
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
سلام متاسفانه نظرات رو بصورت شوخی بیان کردن باعث گم شدن اصل میشه ریشه این تفکر در کونگفوتوا هست که سالیان ساله داره ضرر به این جوونا میزنه تحقیق کنید متوجه میشوید
رزيتا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
من در مورد اونا كه منفي نميدن تعجب ميكنم. بودن ادمايي مثل اينا باعث ميشه اين رواني ها مطرح بشوند و ادعاي منجي بودن بكنند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
چشم روزیتا خانم من به نوبه خودم دومین منفی رو به شما دادم. ببخش یه بار بیشتر عمل نمیکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
این صدا و سیما با چه مجوزی کتاب این یارو رو تبلیغ کرده؟
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
این ادم یا احقمه یا مردم رو احمق فرض کرده.یا اینکه واقعا مریضه...
خدایا همه مریضارو شفا بده.
ادم خیلی باید ساده لوح باشه که گول همچین ... رو بخوره
اميد لهراسبي
United Kingdom
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
با سلام خدمت دوستان
من كاري به شخصيت و ادعاي ايشان ندارم اما يک جمله اش فكرم رو مشغول خودش كرده:
(( از دهم تا ١٤ايان اسمان ادعاي مرا به شما اثبات ميكند ))
اصلا جمله اش يعني چي؟ يعني از اتفاقي كه قراره بيفته اطلاع داره؟ از طريق ناسا؟ چون حدود اوايل سال ميلادي فكر كنم ناسا اعلام كرده بود از نيمه دوم سال ٢٠١٨ شاهد انفاقات عجيبي در اسمان ها خواهيم بود. شايد اين ادعاي اين اقا كه اسمان گواه من هست از این اتفاقات داره استفاده می كنه؟!
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
این د... همه را احمق فرض کرده. اتفاقات یعنی چی؟ از بارون، رعد و برق و اینا همه میشن اتفاق. چرا کامل نمیگه؟ چون مسخره کرده همه را. تا یک اتفاق کوچیک افتید همه باور کنن.
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
یه طوری شده این که هیچی خود امام زمان واقعی الان بیاد بگه من امام زمانم میگیرن میبرنش پخ پخش میکنن یا مثلا معجزه ای نشون بده میگن جادوگره
Ahmad
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
کارگردانی بودم حتماً نقش اول فیلم هایم بازیش میدادم.
Zohreh
France
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
ایشان،،نه بیمار هستند،نه به فکر پول وشیادی،،فقط کاملا مشخص است،،که تعلیم دیده،،و هدفمند هستند،،،اما به هیچ عنوان خطر افرین،،یا مخرب نیست،،شاید برای روشن شدن افکار عمومی،،،،ویا پایان دادن،،به انتظار،،منتظرین،،ویا ،،با احساس همدردی،،برای،جوانان میهنش، که به ناامیدی،و انتهای خط و پوچی رسیدن ،،این کار و این هدف رو انجام میده،،بیشتر شخصیتش،،به یک همدرد،،و شفیق نزدیکه،،تا یک شیاد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
امام زمان به همه زبانها مسلطه
این آقا فقط چهار پنچ زبان پیامش منتشر کنه من ایمان میارم
مسلط نه آ
فقط بره یاد بگیره همون کلیپ شش هفت دقیقه ای ادعای امام زمانیشو حفظ کنه بیاد از حفظ بگه

خدا اینجور آدما رو شَفا بده نه شِفا که ابرو برای امام زمان و شیعه نذاشتن
عباس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حالا این سریالیه یا سینمایی؟ قسمت بعدش کی پخش میشه؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
اصلا معلومه تابلو است فیلم یک روز کامل داشته میگرفته از نور خورشید ببیننید رهبری که احتیجاج به میکس داشته باشه خاککککک
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
اگه باور کنیم که این دعوت به برنامه حالا خورشید رشیدپور فقط یه اشتباه و بی دقتی ساده بود.باید بگیم که واقعا عجب نوابغی تو صدا و سیما مشغول به کارن!!!

یعنی خااااااک تو سر صدا و سیما!!!!با این برنامه سازی هاشون!!!
ستاره
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
خدا آخر عاقبت هممون رو به خیر کنه با این حال دلامون
اوضاع فاجعه است التماس تفکر دارم
تاوقتی که جامعه درگیر بیسوادی،بی اعتقادی،بی شعوری و... نباشه ،یه همچین آدمایی هم به خودشون اجازه ادعاهای این چنینی نمیدن
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
حالا از چی باید بترسیم خب چرا نباید بذاریم حرفشو بزنه مگر واقعا"مردم ما اینقدر جاهلند که هر که هر چی گفت بپذیرند البته خودم هم برای حماقت آدمی واصرار بر جهالت جوابی ندارم.
حمید
United States
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
فیلم ادیت شده هست . مشخصه مونتاژ شده. پرشهایی که تصویر داره معلومه یه سری تصاویر رو که سر و تهشو زدن بهم چسبوندن!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
سلام
ازهرکی جنس میگره جنسش حرف نداره به خدا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
قبل از ظهور امام زمان علیه السلام ندای آسمانی از طرف جبرئیل می آید به طوری که همه مردم دنیا به زبان خودشون می شنوند و باعث حیرت همگان می شود
پس گول شیطان صفت ها رو نخورید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
خیلی باحال بود فیلم هم زیاد دیده بود تلفیقی از فیلم های تاریخی ایرانی و کره ای چی میشه
منیر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
خدایا ظهور مولا صاحب الزمان را نزدیکتر بفرما .برای ظهورشون صلوات
ناشناس
Germany
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
در اینکه آدم با استعدادی هستش شکی نیست حداقل تو زمینه رزمی و زیرشاخه هاش، ولی باید از این موضوع تاسف خورد که چرا بستری مهیا نیست که این اشخاص برای خودنمایی، درامد زایی یا هر مسیله ای که باعث شده الان موجب خنده یه عده یا گول خوردن یه عده دیگه بشه، نشه. حالا فردا یا غیبش میزنه میره یه کشور دیگه ازش استفاده میکنن خیلی هم خوب یا میگیرنش همینجا تو سرش میزنن نمیتونن باز جمعش کنن از بین میره و در هر صورت نفعی به جامعه مون نمیرسه و باز همون قضیه ی نخبه کشی یا گریزی....
خارج از ابراز تاسف و این حرفا، ولی خدایی کلیپی که ادعا کرد رو دیدم و یه دل سیر خندیدم
خودمم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
سلام‌. بذارید اون زمانی ک گفته بگذره و گفته نشانه است .چرا عجله میکنیند و اینهمه قضاوت میکنیند ... مگه امام زمان بیاد خب چه جوریه؟ همونجوری که همه هستیم مگر بصورت ظاهر عرب و قدیمی که نداره!! در ضمن زمانی که اقا بیاد سلاحها از کار می افتند ...پس رزم نیازه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
چی شد پس؟؟
حالا که 16 آبان شده اجازه قضاوت می فرمائین؟؟خخخ
بی طرف
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
من نمیشناسمش خیلی ولی اینو خوب میدونم قران هیچ وقت اشتباه نمیگه و خدا همه چیزو دقیق گفته و این فردحتما مریض هست و باید درمان بشه یعنی بخاطر اینکه خیلی دیده شده و فکرشو نمیکرده به اینجا برسه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
میشه لطف کنی بگی دقیقا در کدام ایه خداوند فرموده ؟؟ منتظرم . تا یاد بگیری الکی از قران مایه نذاری.
ناشناس
United Arab Emirates
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
واقعا که مسخره ست تو این اوضاع بد فقط همین امام زمان قلابی رو کم داشیم
ناشناس
United States
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
سلام :
از بین تمام نظر هایی که خوندم . به یک نتیجه رسیدم و متاسف شدم از دیدگاهایی که نوشته شده یکی با کلمات بازی میکنه یکی خودشو خدا میدونه یکی خودشو محقق فرض میکنه . اصلا کاری با این بابا ندارم شما هایی که ادعای فرهنگ میکنی . نظرات همه محترم اما طرف صحبتم با دو نفری که هنوز تو کوچه نؤادی موندنه که طرف ترکه و امام زمان باید عرب باشه و غیره و غیره لطف کنید شما اول از این تفکر قجری تون خارج بشین بعدا بیاین نظر بدین . در ضمن وقتی یه جا نظر میخوان ماشالله همه فکر میکنن که باید یه چیزی بنویسن حالا هر چی که به ذهنشون میرسه . در صورتی که اینطور نست اگه فکر میکنی اطلاعاتی داری که به درد مردم بخوره بنویس عزیز دل برادر . در آخر شما عزیزی که این پست ها را میذارین که همه ببینن لطف کن چک کن نظرات چرت و پرت را نمیذارن این مطالب را دنیا میبینن . فهم و شعور یه عده بی سواد را که ادعای انسان بودن را میکنن به نمایش همگان نذار عزیز دل برادر . و اینکه انسان بودن هیچ ربطی به نژاد رنگ .زبان .یا منطقی ای خاصی نداره .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
نظرات خوب هم وجود داشت. خیلی از نظرات هم شوخی بود. خودتونو ناراحت نکنید
سامان
France
۰۴:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
من به این جوان زیبا و نابغه فرصت میدم که توانایی های خودش و پیشگویی خودشو ثابت کنه. و به زحمات و دانش و تواناییش احترام میزارم. و شرمسارم از مردمان عام که فقط شب خودشون بدون هدف و دانش می گذرونند و عده ای ابله که فقط همه را بدون داشتن دانش نقد می کنند و هیچ چیز از سیاست، فلسفه. هنر، ورزش و حتی اطلاعات مذهب خودشون و غیره نمی دونند. دکتر سایان میدان براش بازه یا موفق میشه یا نه اون فرصت رو برای خودش بوجود اورده. من نمیدونم ایشان کیه اما هر کی هست از خیلی از مردم نادان که گله ای بدنیا میان و میمیرن و هیچ نامی ازشون چه خوب چه بد باقی نمی ماند، برتر است.
عظیم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
اولا ... تویی که توهین میکنی به بقیه .
ثانیا کسی نگفته این شخص بیسواده و در اینکه سواد بالایی داره شکی نیست . اما انسانی که ادعای لدنّی میکنه و خصوصا اینکه به دهه ی تولد خودش توجه نکرده حتما از یک بیماری روانی رنج میبره و هرچند هم عالم باشه چون روانپریشه و ممکنه لحظه ای خوب یا بد باشه پس صلاحیت نداره . شما هم دوربینت رو سمت خودت بچرخون.
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
با اعتقادات مردم بازی نکنید همه میدونند امام زمان عرب و دوباره متولد نمیشه بلکه ظهور میکنه فکر نکنم ایرانی باشه اونم متولد 67 و از آذربایجان یه کم آقای مدعی راجع به امام زمان بیشتر مطالعه میکردی بعد ادعا میکردی اینطوری خیلی بیشتر میتونستی مردم را گول بزنی واقعا متاسفم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
شما هم لطفا کمی مطالعه رو کنار بزار و یه بار دیگه حرفاش رو گوش کن. بدبخت کی گفت امام زمانم؟!! ... داره میگه من یه ناجی از طرف خدا هستم. درسته داره چرت میگه ولی نگفت من امام زمان مهدی هستم که حالا عرب باشه یا عجم.
مصطفی حسینی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
ای انسان فریبخورده آقا امام زمان (عج) از مکه معظمه ظهور می کنند نه از ایران بعدشم وقتی ظهور میکنند کسی دوربین فیلمبرداری و اسب و لباس و شمشیر و ... آماده نکرده که از ایشان فیلم بگیره . انسانهای واقعا پاک و مومن و مریدان واقعی و سربازان گمنام ایشان خودبخود متوجه ظهور ایشان میشوند و کم کم جهان به اذن پرودگار از وجود مبارک ایشان تغییر کرده و همه موجودات زنده روی زمین متوجه این تغییرات میشوند و ایشان احتیاجی به فیلمبرداری و تبلیغ روی اسب و نوشتن کتاب و نشان دادن هنر رزمی خود و .... ندارند . در ضمن هر کسی این شانس نصیبش نمیشود که ایشان را از نزدیک ببیند باید دعا کنیم که خداوند ما را از یاران آن حضرت قرار دهد . مطالب زیاد هست . خدا همه را عاقبت بخیر کند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
اتفاقا همه میبیننش فکر کردی میره گوشه کاخ میشینه به حکومت . نه داداش دعا نکرده همه میبیننش . و ادیان رو ازاد میزاره هر که به دین خود . میگی نه دلیل بیار
اچ دی
Netherlands
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اگر همه متوجه میشن و جهان تغییر میکنه پس چرا تعداد یارای حضرت این قدر کم گفته شده ؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
حرفهاش قشنگ و چهره اش مهربان و اينكه ميگن فريب ميده !؟ اگه به جامعه كنوني نگاه كنيم به نظرتون چقدر فريب خورديم و داريم ميخوريم... ؟؟؟
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
به نظرم اونهایی که هنوز هم تو عصر جاهلیت موندن نظر ندن بهتره.حرفای دکتر سایان اصلا هم بد نیست از امام حسین وعلی میگه ای کاش یه برنامه درست کنن برا مردم مخصوصا جوانها از این جوان هم استفاده کنن دیگه کسی نمیرسه برنامه های خارجیها و چرت و پرت ببینه .
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
معما چو حل گردد اسان شود

دوست عزیز شما که الان این مطالب رو نوشتی و خودتو دانشمند فرض کردی قبل از این که ایشون ادعا کنه کجا بودی
چرا تذکر ندادی
چرا نفهمیدی
هوش رسانه ای خودتو بکار نبردی
یا انموقع هوش رسانه ای ( که به دیگران کنایه میزنی ) نداشتی
بعد از اینکه تمام روستائیان در نقاط دور افتاده فهمیدند موضوع رو هوش رسانه ایت بکار افتاد و فهمیدی این اقا نابغه ایست که در مسیر درست نرفته و بیمار شده

خداوند تو را هم به راه راست هدایت کند
اره معما چو حل گردد اسان شود
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
بنظر میاد این بنده خدا رو چیزخورش کردن که دچار چنین توهماتی شده..شایدم ستاد ذهنش توسط موجودات غیراورگانیک تسخیر شده باشه مخصوصا اگر میتونه معجزاتی انجام بده مثل معلق شدن در هوا و ..شک نکنید که از اجنه کمک میگیره و اجنه هم هیچوقت کاری رو بدون دستمزد انجام نمیدن و ستاد رو تسخیر میکنن و فرد چنین ادعاهایی میکنه.این بیماری براحتی که نمیشه گفت ولی قابل درمان هست .اینو میگم چون خودم چندماهی گرفتار چنین توهماتی بودم و با ارتباط و اتصال با خداوند درمان شدم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
به نظرم این ادم, مردک بیشعور و احمقی است و خوب شد که زود هویت جعلی خودش رو اشکار کرد. توک ه دماغ تو نمی تونی بگیری چطور با پررویی تمام ادعای امام زمان بودن کردی. احمق اگه با همون اوازه کذایی خودت که قبل از ادعای دروغینت بود میموندی طرفدار بیشتری داشتی.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
تو حرف زدنتو بلد نیستی، نظر میدی؟؟؟ انسانتر از سایان در حال حاضر روی زمین نیست!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
ایشون احتمالا از بیماری اختلال خلقی دو قطبی رنج میبره و در فاز شیدایی چنین ادعاهایی مطرح میکنه. ادعای امام زمانی در این حالت خیلی شایعه. من از روانپزشک معروفی در شیراز شنیدم که میگفت ما در بیمارستان ابن سینای شیراز 15 بیمار با ادعای امام زمان بودن داریم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
چه امام زمان خوش تیپی: حالا کاری با این الف بچه ندارم ولی به اعتقاد من امام زمان هم وقتی بیاد فرقی بین زرتشت مسیحی بودایی و یهودی و مسلمان و شیعه و سنی نخواهد گذاشت. ملاک انسانیت خواهدبود حال با هر روش و دینی به آن رسیده باشد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
افرین گل گفتی و درست
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
من فقط عاشق رشته تحصیلیش شدم ،
استاتیک با گرایش پاتوبیولوژِی !!!
یه کوآنتوم و یه اگزیستانسیالیسم هم میزاشت دنبالش دیگه میشد جمع همه باکلاسا تو یه رشته خخخ
AMIR666
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه ...... چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند...
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
این که شما میبینید روان پریشه نمیشه گفت مدعی ، به نظر من به جایی که خودش فکر کنه تمام دستگاه های اطلاعاتی دنبالشند باید بدونه اگر ظرفیت بیمارستان های روانی اینقدر کم نبود ، اونا الان همه از خوشحالی دنبال بستری کردن اون بودند تا بگند این دیوانه اسم در رفته رو ما بستری کردیم
اما حیف که جا نداریم
ناشناس
India
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
همه نوشتین باهوشه، چون خیلیها رو دورش جمع کرده، خود بیچارش میگه ۵۰ نفر که اونم خیلیهاشون بچن و یه سری هم در وضع بد اجتماعی و اقتصادی، خوب بدون شهریه هم که متقاضی زیاده، در ثانی این بابا نمیدونه مراجع تقلیدی داشتیم که فقط ادعای سواد بیشتر داشتن کارشون به کرام الکاتبین افتاده، این که با این ادعاش خودشو و دودمانشو به باد میده و همین یه ذره اسمی هم که ساخته بود نابود کرد، بعضی تا هر چی میشه میگن سازمانهای اطلاعاتی انگلیس و اسرائیل، بابا انقدر اونا گاگولن که یه جوون ۳۰ ساله رو بهش امکانات بدن بگن برو بگو امام زمانی تا مسلمین اعتقاداتشون کم بشه، فرض کنید امام زمان واقعی بیاد ما دو تا مسلمون نداریم که همو قبول داشته باشن چه جوری قبول میکنن اون طرف امام زمانه، تازه همونم انتظار داریم در حد بینهایت زیبا باشه و احتمالا نور هم از ایشون بتابه، کدوم عربی که زیر آفتاب کشاورزی کرده و آفتاب سوخته هم هست زیباست؟!!! تازه این امام زمان ماها رو می کشه که یا ظالمیم یا تن به ظلم دادیم یا مردم سوئیس و نروژ و امثالهم رو که با عدالت با هم زندگی می کنند و دادگاههاشون از کتابخونه های ما حتی خلوت تر، التماس تفکر
سالار به پروین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
اما کسایی که باید ببیند خیلی چیزا می بینند مثلا نژادپرستی شما ,طرز بیانتون کاملا توهین آمیزه ,کجا و کی گفته ایشون ترکه ,البته اگر هم باشه هم اشکالی نداره ,از باب و بها الله و فلان بهمان امام زمان فارس یکی ترک هم به ما برسه ,منتها این یکی حداقل یه دایره المعارف هنر و ورزشکار هست ,البته چیزی که هم باید یادآور بشیم شیعه گری رو هم ترکها رسمی کردند تو زمان صفوی !
اینهمه ملت نظر دادند هیچکدوم جنبه قومی بهش ندادند ببین تا چه حد بیماری !
از بقیه دوستان عذر میخوام ,اما نژادپرستی از هر قومی پذیرفته نیست و همچنین توهین به قوم دیگر !
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
چرا در فرانسه یا ژاپن ظهور نمیکند....چون فقط مغز های پوسیده گروهی ...فقط مستعد پذیرفتن این توهم است
آرمان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اونجا هم روزی صد تا مدعی منجی بودن پیدا میشه.. ولی چون مغز شماها آکبنده و پوسیده نیست نمی بینید!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
چرا تا میگن اینجوری نمیشه طرف ترکه، هموطنهای آذری جبهه میگیرن، منظور اون دوستمون اینه انتظار میره موعود از نسل پیغمبر و عرب باشه نه ترک نه فارس و نه کرد ولر، این که بی حرمتی و نژاد پرستی نیست
یا حضرت زهرا سلام الله علیها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
واقعا مسخره است...حماقت تا چه حد؟!
کسری نادعلی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
سلام
همه دوستان و عزیزان
کلیپ 6دقیقه ای دکتر سایان مدعی منجی وامام زمان را دیدم واقعا در بهت و حیرت مانده ام که چی بگم.
اگر این کلیپ را 10 ثانیه به 10 ثانیه تقسیم کنیم و جملات ایشون را یکی یکی بررسی کنیم میتوانیم یک دایره المعارف مثل کتاب خود دکتر از تضادهایی که موجوده را نگارش در اورد.
حالا همه اش به کنار این معجزه که وعده داده 10 تا14 ابان نشون میده را واقعا دوست دارم تا اونروز دستگیر نشه تا ببینم چیه و در چه حدی مردم و مخاطبانش را چی فرض کرده؟
امیدوارم مردم باهوش و مومنین واقعی ایمانشون را با هر چیز باد بادکی به بازی خوردن توسط امثال خیلی از دجال هایی که تابحال ظهور کردن و بازهم ظهور میکنند نسپارند.
در پایان واقعا دلم براش میسوزه که ببینم برادران گمنام چطور وادارش میکنند جلو دوربین توابیتش را ابراز کنه.
ایرانی
United Kingdom
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
حالا چرا امام زمان؟ خوب بگو من آمده ام و ایده های جدید دارم و ایده های خود را ارائه بده. چرا خودتو امام زمان جا میزنی؟!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
سلام اونایی که ادعا میکنن از ورزش هیچی حالیش نیست مثل این چند تا مدال جهانی بیارند. این حالیش نبود اونایی هم که با او مبارزه کردن حالیشون نبوده؟
دهه شصتی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
والا من که ازش بدم نیومد. قصد داشت از مشکلات جامعه و گرانی سوءاستفاده کنه و عدالت را بهانه کرده بود. خلاصه کلی با خودم خندیدم. پدرم فکر کرد دیوونه شدم.
خودم
United States
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
من الان تو حياط نشستم و١٠ ابانه هرچي نگاه ميكنم هيچ نشونه ايي نميبينم كه
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
به نظرم اصلا ادعا نکرده امام زمانه خواسته با طرح یک سال مارو متوجه حقیقت کنه. فرض کنید امام زمان واقعی میاد کی حرفش رو باور می‌کنه چطورباید بیاد باورکنیم چی باید بگه
خوب هرکی بیاد و حرف خوب بزنه میگیم دنبال قدرت و شیادی
هستی. چون میخواد انرژی رو از اطراف دیگران دور خودش جمع کنه
اونهایی که الان در قدرت هستند هم همین حرفها رو یجور دیگه زدند الانم مقامشون از امام زمانم بالاتر رفته حتی می‌توانند با فشار یک دکمه دنیا رو هم نابود کنند پس امام زمان واقعی بیاد ما باور نمی‌کنیم و سیاستمداران حتما حضرت رو به شهادت می رسانند مثل سایر امامان عزیز دیگرمون.
هرکس حرف خوب بزنه می‌تونه امام و رهبر عده ای باشه و هرچه حرفها و عملش بهتر باشه می‌تونه امام و رهبر آدمهای بیشتری باشه همین
رهگذر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
سلام
خوب یک آدمی حالا یا با قصد قبلی یا از روی حماقت ادعای منجی بودن میکنه. چرا ما به هم میریزیم؟ بعضی آدمها چه اینوری و چه آنطرفی سعی میکنند آنرا مصادره به مطلوب کنند مثل اینکه وعده این بنده خدا ۱۰ آبان تا ۱۴ ابانه کاری به اتفاقات همزمان مسائل سیاسی با این قضیه ندارم ولی ما مردم خام اتفاقات و حوادث هستیم.
کمی صبور باشید و توی فکر نروید نظر ندید خود این قضیه باعث خام شدن بیشتر ما میشه.
همین نظری که من گذاشتم هم اشتباه بوده ولی حالا...
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
نشانه امام زمان چیه؟ اگه واقعی شم بیاد مثل همین میگن دروغه. یا اول یه تحقیق داره یا کلا دروغه که هیچی انتظارشو نداره . چون یکی از نشانه های منجی اینه که اول همه میگن دروغه. البته این سواله و اعتقادات من متفاوته. میخوام بدونم اگر منجی بیاد حرف نزده میگن این نیست. یا هرکی بیاد یه تحقیق میکنن بعد میگن این هست یا نیست. مثلا باید کجایی باشه ترکه عربه فارسه؟ ما خیلی عجیبیم. منجی بودن بزرگترین و اخرین رسالت موجوده. ما اگه کسی ادعا کرد رو نباید مسخره کنیم. باید ثابت کنیم که هست یا نیست. اگر مسخره کنیم یعنی به بنیاد اصلی مطلب اعتقاد نداریم.
مجید
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
هرچند اشتباه داری میزنی داداچ ولی حال کردیم با شخصیت و تواناییت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
من که میگم خود امام زمانه؛ نویسنده محترم هم مغلطه نکنه و سخصیت ایشون رو تخطئه نکنه
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
بابا لا اقل در مورد امامان ما تحقیق کن بعد ادعای امامت کن . هر وقت تمام زبانهای دنیا رو یاد گرفتی و در برابر شعله آتش مصون بودی بعد ادعای امامت کن تا ما تازه بیاییم ببینیم حرفت چیه و چقدر علم و برنامه برای بشریت و کره زمین داری دکتر سایان.
ladan
Germany
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
سلام من یکی از همسایه های حسین پورم. ایشون نه درست و حسابی درس خونده نه چیزی. ایشون یه مدت جلوی در بقالی باباش اسباب بازی میفروخت. بعد هم که بزرگتر شد آرایشکری مردونه داشت همین. خونه شون هم شهرک ارم هستش.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
اجازه بدیم بین ما زندگی کنه حرف از امام زمان هم بزنه باعث تفریح وسرگرمی میشه حتی به رسانه بیارن بگن ادعای امام زمانی داره
عظیم
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
سلام . نظر دومم اینه
عظیم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقای ادمین محترم ؛ خوب همین یه تکه از نظرم رو هم نمیذاشتی . مثلا الآن نظر من کجاست ؟
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
امام زمان در روایات هست که در مکه ظهور می کند پس چرا تو ایران ظهور کرد؟
قهرمان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
جای سوال است که این فرد اگر ادعای امام زمانی داره و ظهور کرده، چرا پس فرار کرد و قایم شد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
برای هممون متاسفم !
محمد علی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
سلام
من مربی قدیمی رزمی هستم.
ایشون یه ریویژن جدید از ابراهیم میرزایی زمان شاه و اول انقلاب هست. ادعاهاش، سخنانش، جمله بندی، تیپ، طرز راه رفتن، اسم گذاری روی سبک و فنونش دقیقا به شکل سبکی بود که اون سبک را هم ابراهیم میرزایی ادعای ابداعش را داشت و اونم سرانجام ادعای منجی بودن و بعد پیامبری و نهایتا خدایی کرد.
ایشون از نظر رزمی هم بالا نیست و مسابقات ادعایی اون که خودش و شاگردانش قهرمان شدن معتبر نیست و سطح پایینی داره.
فکر می کنم در این اوضاع نفاق و شیرگاوپلنگی که مملکت داره، بیگانه فکر کرده باید انحراف ابراهیم میرزایی سالهای گذشته که مصادف شد با انقلاب اسلامی و عوض شدن حکومت در کشور و خوب جواب داده بود را دوباره زنده کنه.
هشدار به ارگانهای امنیتی
حسین
United States
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
سلام
این شخص با حرفهایی که در اواخر برنامه حالا خورشید زد، به شخصه نظرم بر این هست که ممکنه براش پاپوش درست کرده باشن و کلیپ ادعایی هم صداگذاری و ادیت شده باشه. اگر با دقت ببینید متوجه میشید. به اون قسمت که اسم پدرشو میگه دقت کنید.قطع میشه و مشخص نیست.
در هر حال با ابهام هایی که وجود داره هیچوقت نمیشه قضاوت کرد و با قاطعیت نظر داد که حقیقت چیه.
ولی ممنون از نظرتون. آشنا ساختن ما با اتفاقات گذشته باعث روشنگری میشه (برای ما نسل جدید)
الناز
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ترجیح میدم تا چهاردهم صبر کنم تصدیقش نمیکنم ولی اینکه میگه امام زمان چه جوری بیاد تا باورش کنیم یه جورایی قابل قبوله و اینکه وقتی فکر میکنم چرا امامها اون زمان یاران اندکی داشتن به یاد امثال خودمون میفتم که ایشونو بدون تحقیق کلا رد میکنیم.
عظیم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
متاسفم برای شما و تمام کسانی که با شما موافقند . اصلا حتی نباید در مورد حرفهای اون دکتر روانپریش حتی فکر کرد چه برسه به اینکه منتظر احقاق ادعای از روی بیماریش باشیم .
اولا از نوع حرکت ابرهای بالای سرش در کلیپ باید بفهمی که نطقش کاملا تدوین و مونتاژه یعنی اینکه نطق هم بلد نیست .
دوما سایه ی پشت سرش دلیل دیگه ای برای کذاب بودنش هست که حدود یکی دو ساعت فقط زمان اون کلیپ ۶ دقیقه ای بوده .
سوما میگه اگر خُلف وعده کردنم بدونید جلوی منو گرفتن . این چه منجی بی عرضه ایه ؟
چهارما سال تولدشه.
خیلی دلایل دیگه هست که اگر امثال شما کمی منطقی و متفکر باشید یکیش کفایت میکنه .
ضمنا این آقا هدفش اصلا این نیست که بگه من دارم به مردم میفهمونم که اگر امام زمان ظهور کنه همینجور ردش میکنید .
یا کلا هدفی نداره و دیوانه اس یا اینکه هدفش نشانه گرفتن مهدویت و ضربه زدن بهش است چون میگه اگر من نیامدم دیگر منتظر هیچ منجی نباشید یعنی اینکه مهدی موعود رو منکر شده .پس چنین انسانی دلش نسوخته که ما در صورت ظهور مهدی چه عکس العملی داریم .
یا اینکه هدفش بدعت آوری در دین و ایجاد حکومتی جدید است .
سوشیانت
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اونایی که در باره امام زمان مطالعه کافی داشتن میدونن که نام ایشون بصورت (م ح م د) روایت شده. و امام زمان امروزمون! چون اسمش محمد هست امر برایش مشبه شده.
همکاری داشتم که بمناسبت تعداد مخاطبین تلفنش که ۳۱۳ نفر شده بودند مدعی امام زمانی شده بود!
منتظر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
نامم محمد و نام پدرم علی! اصلا گیریم تو امام زمان. مگر اسم پدر امام زمان حسن نیست؟ (دیگه چی بگیم).
ناشناس
Netherlands
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ایشان نابغه نیست آنهایی که حرفهایش را باور کردندرخیلی ابله تشریف داشتند.
اساسا رشته ایستاتیک پاتوبیولوژی چیست که وی بالاترین مدرک تحصیلی رو گرفته . یک نفر نپرسید در مورد لیسانس و فوق لیسانسش که از کجا گرفته. فقط می گوبند که ددکترایس را از ترکیه گرقته
پروین
United Kingdom
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دوستان عزیزی که به شدت براشفتند که چرا من گفتم امام زمان ترک ) باید عرض کنم واقعا قصدم توهین نبود واگر بلوچ یا فارس یا لر هم بود به همین صورت بیان می کردم . به نظرم مشکل از نژادپرستی بنده نبود بلکه از شماهایی است که پان هستید و به خودتونم شک دارید و خیلی سریع در برابر یک حرف بسیار عادی موضع تند می گیرید. اولا به نظر بنده ... ثانیا ... طبق شنیده ها نه فارسه نه لره نه بلوچه و نه ترکه. سوما با دوست عزیزی که گفتند اختلال شخصیت دوقطبی کاملا موافقم و جدیدا دو نفر رو دیدم که بعد از مصرف گل و شیشه دقیقا این حرفها رو تکرار می کردند. حتی چند روز قبل تو ایستگاه بی‌آرتی منطقه پونک به معتاد بیچاره ای بود که خیلی هم پریشان بود و تعادل در راه رفتنش نداشت به شدت به فاطمه زهرا نسبت های رکیک می داد که فقط و فقط باید برای شفای این بیماران دعا کنیم و اطلاعات و هر ارگان امنیتی دیگه هم این بنده خداها و نوابغی چون سایان رو بابد بیخیال بشه و دنبال حفظ امنیت مجلس و رژه و مرقد باشه .
نرگس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ای داد...چرا پس ادعاش دروغ از آب در اومد؟ مگه نگفت تا ۱۴ آبان آسمون فلان میشه و آدما یک جوری میشوند و...؟
یه آدم
United States
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
... الان ۱۲ آبانم رد کردیم پس چرا خبری نبود هااااا؟؟آسمون که سر جاشه هیچیم نشده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
معلومه تو اعتقاداتش از مکاتب چینی و هندی تاثیر گرفته تو فیلم اول موسیقی هندی تو فیلم سوم موسیقی چینی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
من بخشی از نظرات عزیزان رو خوندم متآسفانه خیلی ها از شیعه بودن فقط نامش را یدک می کشن تقریبا اکثرآ اطلاعی از نشانه های ظهور و اتفاقاتی که قبل وبعد از ظهور در کلام ائمه ما هست چیزی نمی دانند بحث مفصل است شما رو دعوت به مطالعه کتاب عصر ظهور علامه کورانی دعوت میکنم
امام وقتی تشریف بیاورند نشانه هایی دارند و کارهایی انجام میدهند که همه به ایشان ایمان میآورند و نیازی به این همه صغری و کبری بافی نیست و همه عقلا و دانشمندان از همین نشانه ها به حقانیت ایشان ضجه خواهند گذاشت
شمس خراسانی
France
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
امام زمان اسمش روشه.امامِ زمان.
همیشه بوده هست و خواهد بود.خود شما شیعیان میگید پیامبر دست علی برد بالا و معرفی کرد.خود شما شیعیان میگید به محض فوت یا شهادت هر امام فورا امام بعدی به امامت رسید.عیسی پطروس رو بر صخره معرفی کرد.قرآن به ریسمان الهی اشاره میکنه.۱۲۴ هزار پیامبر رو تقسیم کن میبینی همیشه یک پیر ،قطب،پیامبر،امام،یا هر اسم دیگه بوده.پشت سر هم.زنجیر وار.اصلا باید باشه.علمی و منطقی.حالا شما فکر میکنید که امام زمان باید ظهور کنه.مسیحیت میگه مسیح میاد.یهود میگه مشیح میاد.
امام زمان خودت رو شناختی که شناختی.نشناختی منتظر نباش که از بالای آسمان اسب سفید با سوار سبز پوش بیاد.
حضرت مولانا هم میفرماید:
پس به دوری ولیّی قائم است
آزمایش تا قیامت دائم است.
به امید اشاعه خرد و اندیشه در این کشور
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بازی گر خوبیه. میشه فیلمهای پلیسی ازش استفاده کرد البته اگه ظهور نکنه!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آخی ایشالا خدا زودتر شفاش بده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
من هم همه مطالب شما رو خوندم. اصلا کار به ادعای این شخص ندارم اما متوجه شدم چقدر امام زمان غریبه. من زیاد مذهبی نیستم اما همیشه برای سلامتی اقا دعا میکنم. وقتی کلیپ ایشون رو دیدم از ته دل ارزو میکردم ۱۰ تا ۱۴ یه اتفاقی بیوفته و انتظار به پایان برسه .شاید بگید چقدر احمقی اما من از شما میپرسم ،مگه تا حالا نشنیدید عاشق کور هست و نمیبینه .پس شما چه عاشقانی هستید که اینقدر در خصوص معشوقتون به عقل و منطق رجوع میکنید .دکتر سایان هم یه انسانی مثل بقیه انسانها چرا اینقدر روانتون رو اذیت میکنید
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
امام زمانی که ما منتظرشون هستیم،،موقعی ای که ظهور میکنن به خانه ی خدا تکیه میدهد نه مثل این که به کوه پناه برده تا کسی پیداش نکنه.
در روایات داریم که امام زمان وقتی که ظهور میکند ، حتی بچه ی توی شکم مادر هم متوجه این واقعه خواهد شد...خدا خودش طوری این کارو میکنه که حتی کافر هم متوجه میشه این شخص کیه..با ظهور امام مهدی، اسمان و زمین شهادت میدهند که او مهدی است ... همچنین ایشان چنان چهره زیبا و نورانی ای دارد که بدون هیچ کدام از ان نشانه ها، می توان فهمید.
امام زمان من شاگرد هاشو طوری تربیت میکنه که حجابشون هم مثل حضرت فاطمه باشه ، نه اینکه یه مشت دختر پسر تو خیابونو پیدا کنه بگه اینا شاگردان من هستند.
یک کلام بگم ،، امام زمان ما ، پشت کوه پنهان نمی شود))))
مهدی سعیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
من یکجا کاملا به این باور رسیدم که این شخص دروغگویی بیش نیست...همانجایی که به رهبرمان توهین کرد.))
شما برین وصیت نامه شهدا رو بخونین یکیشئون پیدا نمیشه که نگفته باشه از رهبری و ولایت فقیه حمایت کنید.برای مثال همین شهید محسن حججی در وصیت نامه ای که صوتش هم هست گفتند که من رهبرم امام خامنه ای را به اندازه امام عصر دوست دارم.
این همه شهید بیشتر میفهمند یا اینی ک معلوم نیس از کجا اومده؟؟
کربلایی سید جعفر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
لطفا هرچه سریعتر خود را به روانپزشکی حاذق معرفی نمایید
یا حضرت زهرا سلام الله علیها
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
جنابِ عاشق ،مومن زیرکه،نه اینکه زود گول بخوره...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
وای بر ما....چقد امام زمان غریب شده که این افراد باید بیان ادعا کنن....البته از ماست که بر ماست....نشر میدیم و میگیم و می‌خندیم انگار نه انگار داریم در مورد منجی عالم حرف میزنیم...
ارسلان از قم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
سلام به دوستانی که لطف میکنن و با اطهار نظراتشان ذهن افرادی که فریب یک همچنین شخصییتهایی رو می خورند روشن میکنند.
عرض بنده این است که این آقا دارای مدرکی است که توسط دانشگاه ترکیه ای با پول خریداری شده. ایشان مکررا ذر صحبتهایش می گفت من پیش هیچ استادی علم آموزی نکردم . مسابقاتش دروغ بود .در حرفهایش تناقض زیاد بود. از راه چاپیدن جیب شاگردانش درآمدزایی می کرد. بطور مثال نفری 300 دلار برای شرکت در مسابقاتی که بصورت مافیای انجام شد گرفت. پول باغ، پول تعمیر ماشین، پول سفر، پول تجهیرات، پول همایش رونمایی از کتاب، پول اون شاگردش که بقول خودش پلیس گرجستان وی را بازداشت کرده بود، پول پذیرایی و جشن بعد از مسابقات، پول لباس و کت و شلواری که خیاط خانم شاگردش براش دوخته بود و.... همه فریب خوردگانش پرداخت کردند وخودش حتی یک ریال هم هزینه نکرد. اسپانسر ایشان حلواشکری .... بود. پول اسپانسر را بالا کشید و قول ساختن فیلم تبلیغاتی بهشان داد و نساخت. هرکسی هم که از گروهش بیرون می آمد تهمت خائن بهش می زدند و او رو در لیست سیاه برای انتقام روز مبادا قرار میدادند. نماز نمی خواند ادیان الهی را قبول نداشت و میگفت فقط من هستم .
حال در کلیپش میگوید اگر نیامدم راهم رو بسته اند
مگر کسی راه امام زمان واقعی رو می تواند ببندد؟
مگر برای انجام معجزه وقت قبلی اعلام میشود. مگر امام زمان وقت کلیپ درست کردن و میکس کردن داره .
ایا امام زمان رهرو اهداف پیغمبر اسلام نیست؟
این آقا به فردی که می خواست بره زیارت امام رضا ع گفت همه چیز همین جاس کجا میری؟
در پایان باید عرض کنم این اقا از هوش بالایی بهره می برد و از علوم روانشناسی و .... اگاهی کامل دارد ولی اصلا پزشکی بلد نیست ولی بدروغ ادعا دارد.
به شاگردان فریب خورده اش که اسامی شان را برای حفظ ابرو فاش نمی کنم بگویید ایا فردی با این حقه بازی میتواند امام زمان باشد؟
شاید او دیوانه ای بیش نیست و شاید حس کاذب امپراطوری جهان را دارد؟!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
نبوغ؟؟؟؟!!!!!!
نبوغ چیه مسئولین صدا و سیما در نهایت کودنی هستن
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
سلام دوستان
لطفا کلیپ مسابقاتشو در آذربایجان و گرجستان ببینید تا متوجه بشوید چقدر سر شاگردانش کلاه گذاشته و بهشون مدال قلابی داده. حتی در اعتراض یکی از دوستانش گفته بود که من این کار رو می کنم تا انگیزشون زیاد بشه .
انگیزه کاذب
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
یک عاشق حقیقی هیچ وقت معشوقشو اشتباه نمیگیره..دلش بهش خبر میده که چه خبره
یک عاشق باید هم شور داشته باشه و هم شعور
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
امروز چهاردهم ابان هیچ اتفاقی نیافتاد بروید سر زندگی ومشکلات روزمره به دنبال نون باشید که خربزه ابه التماس دعا
امنه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
سلام
یک روز با سایان قلابی صحبت میکردم به من گفت: اصلا عرفانی وجود نداره . عر یعنی عرعر و فان هم به معنی نیست و فانی
حال سئوال این است چطور کسی که به ادعای خودش خالق حس 7و8 است و می گوید قلب حس 8 است، اونوقت عرفانی که از قلب بر می خیزد رو قبول ندارد؟
او همیشه می گفت رهبران همه نسخه های قدیمی اند و باید دنبال نسخه جدید بگردید
نماز نمی خواند و روزه نمی گرفت
می گفت من بطور غیبی هرکسی را که بخواهم به خانه اش میروم و نظاره گر رفتارشم
ذهنخوانی می کرد
هیپنوتیزم می کرد
دروغ زیاد می گفت
برخی از شاگردانش را کتک می زد
مدرکش دروغی بود
ارایشگر محلمان بود
مب گفت من دارای انرژی خدایی هستم
همیشه می گفت خدا به من دستور داده
فقط به من احترام بگذارید
من امپراطور آینده هستم
پیش بینی از آینده می کرد
از شرارت دوران جوانی اش می گفت
مانند اذیت کردن پدر معلم همسایه
بسیار متکبر و قدرت طلب بود و سعی می کرد دیگر رشته های رزمی را زایل کند
اجازه عکس گرفتن با ورزشکاران قهرمان دیگر نمی داد. خود رای و مستبد بود
ولی ظاهرا خود را مهربان و حامی افراد پایین جامعه می دانست و از بیسوادی آنها برای رسیدن به اهدافش بهره جست.
آرش
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
باسلام. بنده یک روانشناس و کاملا بیطرف هستم اما مطالبی را که شما در مورد شخصیت ایشان گفتید، کاملا در ویدیوهای ایشان هویداست. بنظر من باید این شخص را تاحدی تنبیه کرد تا از جاه طلبی بیش از حد به قیمت فریب انسانها منصرف شود.
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
شمایی که این مطلب رو نوشتین و در کل صحبتتون سعی کردین دکتر سایان رو زیر سئوال ببرین، گیرم همه چی دروغ، قهرمان رزمی شدنشون هم دروغه؟
اول شما برو یه کتاب قصه برای کودکان بنویس و قهرمان گل کوچیک محلتون بشو بعد بیا یه نابغه رو مورد حمله قرار بده
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
سلام وخسته نباشید به تمام خواننده های این مطلب
بنده چندین ماه پیش برادر کوچکم مواد مخدر استفاده میکرد و وقتی ما برای ترک دادن او را به کمپ ها و سایت های ترک مواد بردیم در سایت ها با ایشون آشنا شدیم و برادرمون رو به باشگاه ورزشی ایشون بردیم. جناب دکتر تنها کسی بودند که با چند کلمه حرف برادر من رو ترک دادند و به ورزش دعوت کردند.
کاری به حرف های جدیدش ندارم ولی ایشون آدم خوب و درستکاری هستند. خدا کند که همه چی برای ایشان به خوبی حل شود چون من شخصا نوکریشو میکنم. شاید به نظر من به خاطر درس زیاد و فشار های کاری بسیار بالا ایشون کاری کردند که دکتر حرف های نا خوشایند زدند. ایشون یک نابغه هستند که تمام شاگردانشون رو با کمترین وقت به قهرمانی رساندند.
جان عزیزاتون شما ها هم کمتر کمتر کلیپ رو برای هم بفرستید وضع رو بدتر نکنید. چرا آنقدر پی یه چیز رو میگیرید. این آقا یک اشتباه کرد شما با بخش کردن کلیپ شریک گناه نشوید.
شجاعی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
چهاردهم هم گذشت هیچ خبری نشد
عظیم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
سلام این مطلب را برای کسانی است که آخرش نخواهند فهمید سایان فقط یک شیاد است گذاشته ام ..

برای کسی که میفهمد
هیچ توضیحی لازم نیست
و
برای کسی که نمیفهمد
هر توضیحی اضافه است

آنانکه میفهمند
عذاب میکِشند
و
آنانکه نمیفهمند
عذاب می دهند

مهم نیست که چه "مدرکی" دارید
مهم اینه که چه "درکی" دارید

مغزِ کوچک و دهان بزرگ
میلِ ترکیبیِ بالایی دارند

کلماتی که از دهانِ شما بیرون می آید
ویترینِ فروشگاهِ شعورِ شماست
پس
وای بر جمعی که لب را
بی تامل وا کنند
چرا که
کم داشتن و زیاد گفتن
مثلِ
نداشتن و زیادخرج کردن است!

پس نگذارید زبانِ شما
از افکارتان جلو بزند....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
با احترام کامل نسبت به کلیه نظرات دوستان . بنده کارهای این اقا را اصلا در حد امامت نمیدانم و تنها میتوان گفت که ایشان یک تحصیل کرده فلسفه است که به خلا های روانی که امروزه در کلیه جوامع وجود دارد با اشنای از علم فلسفه استفاده نادرست میکند و نسبت به این ادعایش خیلی متاسفم.
سمانه سلیمانی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
خطاب من به جناب مهرداد است. متاسفانه شما مطلب اون دوستمون رو که از رفتار سایان نوشته بود یا خوب متوجه نشدی یا خودتتو داری به نادونی میزنی .من قبلا هم این موارد رو شنیده بودم و تمام حرفا رو قبول دارم. لطفا کمی مطالعه کنید تا از شیادی افرادی که منتظر ادمهای ساده لوح هستند بموقع فرار کنید.
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
این کنگ فو کارها همشون توهمی و جومونگی هستن
عظیم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
نه هموطن . من هم کونگ فو توآ کار کردم ولی مث اون روانی نشدم . در هر حال بهتر از اینه که معتاد باشند.
دکتر سایان (( رهبر آینده ))
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
من آمادہ ام وای وای ، من آمادہ ام
عشق فریاد کند
من آمادہ ام که ملتو شاد کنم
من آمدہ ام وااااای
ای اسکول من الهی صد ساله شوی
در پهلوی من نشسته دیوانه شوی
شاگردی شوی که تبلیغ ما بکند
شاید که بزودی همه بیچاره شوید
من آمده ام وای وای من آمده ام
پول آمد و ریخته شد به دریای جیبم
زنجیر وفا بزن برام که خوشتیپم
شهرت گر به فریاد دل ما نرسد
ای وای دلم با کراوات چه خوشگلم
من آمده ام دل زنها رو آب کنم
من آمده ام دکون جدید باب کنم
راهی شو بریم از این جهنم من و تو
تو شصت منو بگیر و من بند کیف تو
جایی برسیم که همه بیدار شویم
تو از جیب خالی ، جماعت در کف تو
من آمده ام وای وای من آمدہ ام
ای ملت خر کاشکی هزار ساله شوید
من نشسته بر گاری ، شما پاره شوید
من آماده ام واااااااااااااااای
ناشناس
Germany
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
متاسفانه ادمهایی که دو شخصیت از خودشون بجا می ذارند یکی بد و یکی خوب و باعث سرگردونی فکری می شوند نمی توانند آدمهای نرمالی باشند ولی صحبت های اون کسی که گفت بگیرند و بیارند تو تلویزیون و مردم ببینند این خوبه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
کاشکی می آمد قدری می خندیدیم..
توی کوه چه می کنی آخه...می چسبیدی به همون ورزش کلی پیشرفت می کردی
ادعای امام زمانت چی بود آخه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
باز هم یهودیان مخفی درحال فرقه سازی و بدعت گذاری مثل بابیت بهایت ... حلقه ... تا دلت بخواد از احساسات معنوی مردم سو استفاده می کنند و دست به ساخت دین های جدید میزنند هدفشان گرفتن اصل از ماست؟
به واژه عبری که ایشان برای خود انتخاب کرده توجه کرده اید؟
سایان همان زایان یا صهیون است از هر کارشناسی میخواید بپرسید.
ناشناس
Greece
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
هیچکس نپرسید بر چه اساسی این ادعا رو کرده (اگر چنین ادعایی کرده باشه) . خوابی دیده؟ در بیداری موجودی دیده و باش حرف زده؟ و....
در هنرهای رزمی، بدون استثناء، ذن هم کار می شه و چاکراه ها باز میشن. این برای اینه که افرادی که به قدرت جسمی می رسند به قدرت روحی هم همزمان برسند تا تبدیل به هیولا نشوند و از قدرتشون برای صدمه زدن به دیگران سوءاستفاده نکنند. بنابراین مسلما تجربه های معنوی هم خواهند داشت چه بخواهند و چه نخواهند. این رو تو فیلمهای رزمی هم میشه دید. همه ما میدونیم کسانی که ادعای مهدویت میکنند چطور زندگیشون نابود میشه. بنابراین کسی حالا حتی اگه شده با شیادی به شهرتی برسه چنین حماقتی نمیکنه که چنین ادعایی کنه با علم به اینکه چه بلایی سرش میاد. مگر اینکه با تجربه هایی که کرده در خواب با بیداری به این باور رسیده باشه. فقط باید به او کمک کرد که به درست بودن یا اشتباه بودن اون تجربه ها پی ببره که اینکار در تخصص روحانیون برجسته غیر سیاسی و عرفا هست نه اشخاص عادی.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
بنده دکتری تخصصی در یکی از رشته های پزشکی دارم. اصولا رشته استاتیک گرایش پاتوبیولوژی آن هم به شکلی که در برنامه حالا خورشید مطرح شد که مربوط به آسیبهای اجتماعی می شود نداریم. به نظر میرسد ایشان دیوانه نیستند و از طریق سرویسهای اطلاعاتی بیگانه با هدف تخریب بدبهیات دینی تغذیه میشود. در فیلم پخش شده در کوهها دختران جوان با لباس رزم و موهای نمایان دیده می شود. این موضوع زنگ خطری است که ایشان را به عنوان فردی بسیار خطرناک مطرح می کند.
کربلایی سید جعفر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
با این طرز فکری که شما دارید بعید میدونم تا پنجم دبستان خونده باشید
رهگذر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
سلام
حضور چنین افرادی و مطرح شدن آنها محکی برای سنجش میزان جهالت ایرانی که هنوز هم در قرن 21 بدون دانش و سواد های چندگانه از جمله سواد رسانه فریب می خورد. هر روز فردی در لباسی و شخصیتی روزی در لباس رئیس جمهور و امروز در این لباس دکتر سایان
التماس تفکر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
زمانی کالایی به بازار عرضه میشه که مشتریان زیادی داشته باشه .
ایران
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
ولی وجدانا هیچ کدومتون به یک نکته خیلی اساسی و مهم که خیلی هم به چشم می اومد توجه نکردید:
اگر امام زمان بود قاعدتا باید کلامش رو با بسم الله الرحمن الرحیم آغاز می کرد باید اول بسم الله می گفت بعد نعت رسول اکرم و امامان و بعد با اناالمهدی شروع می کرد
ولی کلامش رو با سلام بر خوبرویان وفا پیشه شروع کرد
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
وقتی سطح دانش و استعداد و معلومات شخص چند پله بالاتر از حد متوسط جامعه بشه و امکانات جامعه نتونه به چنین نوابغی مسیر روشن ارائه بده اینجور اختلالات ذهنی بدیهیه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطالب
پربیننده ترین ها
پربحث ترین ها